Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

MOBA

smitelogom

Smite -  gracze wcielają się w bóstwa z różnych mitologii i toczą między sobą bitwy. Celem jest dotarcie do bazy wroga i zniszczenie tamtejszego centrum dowodzenia

CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 

leagueoflegendslogom

League of Legends - to sieciowa gra bitewna. Dwie drużyny stają naprzeciwko siebie zadaniem każdej z nich jest zniszczenie centralnego budynku w bazie wroga.

CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

Infinite Crisis - gra z gatunku MOBA. Gra wykorzystuje licencję DC Comics, dzięki czemu grywalnymi postaciami są znani i lubiani superbohaterowie.

CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ... 
 

 

 

 

 

 

 

You have no rights to post comments