Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

My Lands Recenzja

 

mylandslogo

My Lands - produkcji studia Gravit jest zlokalizowanym przeglądarkowym tytułem MMO oferującym możliowść wypłaty swoich zebranych środków.

Grę będącą odmianą strategii rozpoczynamy od wyboru już standardowych klas w tym Demonów, Elfów, Mrocznych Elfów lub Rycerzy. Każda z nich posiada swoje unikalne bonusy, premie oraz odmienne jednostki.

Nastepnie wznosimy swój bastion bedącym naszym centrum dowodzenia właśnie w tym miejscu rekrutujemy wojowników, rozwijamy technologie i wiele więcej. Aby jednak to zrobić musimy posiadać wystarczające ilości surowców (złoto, drewno, kamień, zboże, a także żelazo)

Poprzez umiejętne rozbudowywanie naszej twierdzy stajemy sie coraz silniejsi. W grze jest ogromna różnorodność gdyż twórcy zaimplementowali wiele systemów więc każda baza wygląda inaczej. Dla przykładu moze być skupiona na handlu, górnictwa albo też słynąć z ogromnej armii.

Po zbudowaniu odpowiedniego zaplecza gospodarczego możemy zacząć rekrutować wojowników którzy to będą w naszym imieniu walczyć w lochach i ruinach zdobywając tytułowe Czarne Zły (Black Gem). Właśnie dzięki nim możemy zarabiać prawdziwe pieniądze i wypłacać zebrane środki na PayPal'a.

Grę cechuje duży poziom złożoności więc jest tylko dla tych co mogą poświęcić trochę czasu dziennie ale warto wypróbować w niej swoich sił.

+ Rozbudowana

+ Oryginalność

+ Koncepcja

+ Możliwość zarobku

- Błędy

- Z początku trudna

Źródło: mmorpg.org.pl

 

 

SCREENY:

 

mylands1

 

mylands2

mylands3

TRAILER:

 

You have no rights to post comments