Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

PlanetSide 2 Recenzja

planetside2logo

PlanetSide 2 to pierwszoosobowa strzelanka MMO, w której na mapach spotykają się setki graczy, uczestniczących w jednym, gigantycznym konflikcie. Produkcja została stworzona przez studio wchodzące w skład Sony Online Entertainment, oddziału firmy Sony Computer Entertainment zajmującego się tytułami online. Gra jest też rozwinięciem pomysłu z pierwszego PlanetSide, który wyszedł w 2003 roku na komputerach PC.

PlanetSide 2 to futurystyczna strzelanka, rozgrywająca się na planecie Auraxis, na którą trafiła część ludzkości, wysłana w celu zbadania anomalii kosmicznej. Koloniści nie potrafili dojść do porozumienia w elementarnych kwestiach, więc doszło do podziału na trzy frakcje: praworządną Terran Republic, anarchistyczny New Conglomerate oraz Vanu Sovereignty, grupę wierzącą, że drogą do rozwoju ludzkości jest wykorzystanie pradawnej technologii nieznanego pochodzenia. Dochodzi do potężnego konfliktu – o terytorium, władzę i zasoby.

Druga odsłona PlanetSide podąża drogą wyznaczoną przez pierwowzór. Sednem rozgrywki jest walka o terytorium na olbrzymich mapach, mogących pomieścić nawet kilka tysięcy graczy. Każda z nich składa się z dziesiątek baz, przyczółków i lokacji. Rozmiary lokacji sprawiają, że poruszanie się po nich musiało zostać uproszczone – uczestnicy korzystają z teleportów, pojazdów oraz systemu automatycznego przenoszenia do miejsc, w których toczy się akcja.

W drugim PlanetSide autorzy sięgnęli po klasyczne pomysły, ale podali je w nowy sposób. Gra ma więc cechy współczesnych strzelanek: od sterowania, aż po namiastkę regenerującego się życia (w tym przypadku chodzi o tarcze). Gracze rozwijają postacie, zdobywając nowe umiejętności. Na polu walki trzeba też przyjąć jedną z kilku klas, które utworzono, aby zwiększyć znaczenie rozgrywki drużynowej. Wśród nich są wyposażony w plecak odrzutowy Light Assault, leczący Medic oraz specjalizujący się w naprawach Engineer. Każdy z nich pełni jakąś funkcję i może przysłużyć się frakcji nie tylko poprzez eliminowanie wrogów.

Gra powstała na silniku Forgelight Engine, z którego korzysta także EverQuest Next. Zastosowanie tej technologii pozwoliło stworzyć znacznie bardziej złożone mapy przy zachowaniu ich rozmiarów. PlanetSide 2 może pochwalić się też cyklem dobowym, zaawansowanym silnikiem fizyki i paroma innymi dodatkami. Kosztem tego technologicznego przepychu są stosunkowo wysokie wymagania sprzętowe.

Źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

 

planetside21

planetside22

planetside23

TRAILER:

 

You have no rights to post comments