Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Army Rage Recenzja

armyragelogo

Army Rage to propozycja studia deweloperskiego TuyaSoft oraz firmy Yacuba skierowana do miłośników sieciowych FPS-ów w wojennych klimatach. Zamysłem twórców było połączenie dynamicznej strzelaniny z drużynową taktyką pola walki.

Akcja gry osadzona została w realiach II wojny światowej. Gracze wcielają się w role żołnierzy stojących po stronie aliantów lub wojsk osi. Zmagania toczą się na zróżnicowanych pod względem wielkości oraz charakteru potyczek mapach, przedstawiających m.in. fragment miasta, opuszczoną bazę wojskową, obóz koncentracyjny i tropikalną wysepkę.

Army Rage oferuje kilka wariantów zabawy, w tym klasyczne team deathmatch i king of the hill. Dobrze zgrane drużyny mogą jednak spróbować swoich sił także w nastawionym na taktykę trybie blitz. Każdy z graczy wybiera dla siebie jedną z czterech klas postaci – szturmowiec, zwiadowca, żołnierz wsparcia oraz inżynier. Właściwe wykorzystanie ich indywidualnych umiejętności bywa kluczem do zwycięstwa.

Jak przystało na wojenną strzelaninę, twórcy zadbali o spory arsenał broni, która odpowiada historycznym realiom. Podczas starć skorzystać można także z różnego rodzaju pojazdów jak terenówki i czołgi, zapewniających nie tylko transport, ale również określoną siłę ognia. Istnieje także możliwość wezwania wsparcia lotniczego i zbombardowania wskazanych obszarów na mapie.

Oprawa audiowizualna gry wykorzystuje możliwości autorskiego silnika Origo Engine. Trójwymiarowa grafika pod względem jakości i szczegółowości obrazu wyraźnie odstaje od współczesnych produkcji z gatunku FPS, co jednak ma swoje uzasadnienie w relatywnie niedużych wymaganiach sprzętowych.

Uwaga: gra dystrybuowana jest na zasadzie free-to-play z opcją mikropłatności. Oznacza to, że w Army Rage zagrać można za darmo, jednak niektóre przedmioty i udogodnienia wymagają uiszczenia opłaty.

Źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

armyrage1

armyrage2

armyrage3

 

 

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments