Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Conquer Online Recenzja

cologo

Conquer Online - w ciągu ostatniej dekady rynek MMORPG rozrósł się do niebotycznych rozmiarów. Gracze są dosłownie bombardowani nowymi produkcjami, kuszącymi brakiem opłat, coraz lepszą grafiką i grywalnością. To wszystko sprawia że starym, klasycznym tytułom ciężko utrzymać się na polu bitwy i niejeden odszedł w niepamięć, opuszczony przez graczy.

Jednym z takich klasyków, zaciekle broniącego swojej pozycji jest Conquer Online. Gra ma już swoje lata, wielu z dorosłych już czytelników zapewne pamięta ją z czasów dzieciństwa. Niemniej jednak Conquer ma swój urok a dzięki rozbudowanej rozgrywce może z powodzeniem konkurować z nowszymi produkcjami. Conquer Online to typowy przedstawiciel gatunku, z klasycznym widokiem z rzutu izometrycznego, wzorowany na legendarnej Ultimie.

Gra pochodzi z Chin (na szczęście posiada angielską lokalizację) i tam też rozgrywa się jej akcja. Wcielamy się w jednego z wielu wojowników których zadaniem jest stawić czoła złej gildii trzymającej w żelaznym uścisku krainę. Do wyboru mamy 6 klas, każda z nich oferuje inny zestaw skilli, dostępne przedmioty i zupełnie odrębny styl rozgrywki. Przykładowo Archer nęka przeciwników atakami dystansowymi i może bić kilka celów naraz, ale jest strasznie słaby w zwarciu. Z kolei trojan to połączenie tanka i dpsa, który miażdży wrogów na bliskim dystansie przy pomocy dwóch broni. Na 110 poziomie możliwy jest reborn, czyli odrodzenie postaci po którym wracamy do pierwszego poziomu, ale zachowujemy zdobyte umiejętności. Dzięki takiemu zabiegowi możemy wybrać drugą klasę i stworzyć unikalną hybrydę dostosowaną do naszych potrzeb.

Rozgrywka skupia się na wykonywaniu zadań (tych jest cała masa) i tradycyjnym biciu potworów w celu zdobycia doświadczenia i przedmiotów. W walce wykorzystujemy ataki podstawowe, skile oraz tzw. XP skille, unikalne dla każdej profesji umiejętności klasowe, rozwijane wraz ze wzrostem poziomu postaci. Są to potężne ataki, więc żeby nie było za łątwo można używać ich przez określony czas i tylko po naładowaniu odpowiedniego paska mocy. W grze zastosowano xp share, czyli dzielenie doświadczenia. Ma to swoje plusy podczas wspólnej zabawy ze znajomymi, choć wielu graczy wykorzystuje tę opcję by wyboostować się przy pomocy bardziej doświadczonych graczy. W efekcie wielu z nich choć mają spory poziom, nie odzwierciedlają go swoimi umiejętnościami.

Świat gry jest ogromny, przemierzenie wszystkich lokacji i odkrycie ich sekretów zajmuje sporo czasu. Na szczęście w ważniejszych lokacjach znajduje się NPC któy przeniesie nas tam gdzie akurat potrzebujemy się dostać. Wbudowany pathfinder pozwoli nam zaoszczędzić na ciągłym klikaniu, wystarczy wybrać pożądaną lokację a postać sama ruszy w jej kierunku. Możemy w tym czasie spokojnie rozprostować nogi.

Ponieważ Conquer Online ma swoje lata, niewątpliwym minusem jest grafika. Jeszcze parę lat temu można by przymknąć oko, teraz jednak gra aż prosi się o update graficzny. Muzyka, choć przyjemna, nie oddaje w pełni klimatu gry. Nie są to jednak gwoździe do trumny, bowiem gra z takim stażem nastawiona jest głównie na grywalność, a ta od tylu lat nieprzerwania trzyma poziom.

Źródło: how2play.pl

 

SCREENY:

 

co1

co2

co3

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments