Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Dark Orbit Recenzja

 

Dark Orbit - jest jedną z najpopularniejszych gier MMOG (Massive Multiplayer Online Graphic) w ofercie firmy Bigpoint. Akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. W dalekiej przyszłości trzy organizacje: Mars Mining Operation, Venus Resources Limited, Earth Industries Corporation toczą bezwzględną walkę o surowce i panowanie we Wszechświecie.

Gracze wybierają jedną ze stron konfliktu i siadają za sterami statku kosmicznego. Do ich dyspozycji oddano 10 pojazdów o zróżnicowanych parametrach i właściwościach - od przeznaczonego dla początkujących Phoenix Starjet, aż po najbardziej zaawansowane technologicznie Vengeance i Goliath.

Wykonując różnego rodzaju misje i zlecenia oraz walcząc z przeciwnikami gracze zdobywają doświadczenie oraz środki potrzebne do rozbudowy statku lub kupna nowego. W grze występują dwa rodzaje waluty - kredyty (credits) i minerały (Prometium, Endurium i Terbium). Te drugie przydatne są zwłaszcza przy modyfikacji kosmicznego pojazdu, w tym zakupu dodatkowego uzbrojenia, osłon czy silników.

W zależności od poziomu zaawansowania gracza ma on dostęp do określonych lokacji. Początkowo są to plansze przynależne własnej frakcji, co zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo. Z czasem można przedostawać się także na mapy wrogich organizacji i toczyć walki z innymi graczami (PvP).

Atutem Dark Orbit jest rozbudowany system klanów. Przynależność do określonego klanu pozwala czerpać z tego tytułu zyski. Z drugiej jednak strony, każda zdobycz obarczona jest niewielkim podatkiem klanowym.

Inne ciekawe rozwiązanie zaimplementowane w grze to system aukcyjny. Biorąc udział w licytacji gracze mają okazję kupić atrakcyjne przedmioty po niskich cenach. W przypadku niepowodzenia ich oferty (wyrażone w kredytach) jednak przepadają.

Dark Orbit odznacza się bardzo dobrą, jak na produkcję MMOG, oprawą wizualną. Gra korzysta z technologii flash, pozwalającą generować efektowne obrazy bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Warto zaznaczyć, że gra udostępniana jest za darmo na zasadzie free-to-play. Gracze mogą jednak skorzystać także z płatnych kont premium, które znacznie ułatwiają rozgrywkę.

Źródło: gry-online.pl

SCREENY:

 

 

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments