Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Desert Operations Recenzja

desertoperationslogo

 

Desert Operations to dzieło deweloperów z niemieckiego studia playzo. Gra wydana została przez firmę Looki Publishing jako jeden z tytułów dostępnych na platformie Looki.com, oferującej szereg podobnych przeglądarkowych produkcji (m.in. Empire Universe 2 i Space Pioneers 2).

W Desert Operations gracze przejmują kontrolę nad niewielkim państewkiem. Podstawą zabawy jest rozbudowa infrastruktury własnego kraju, stworzenie armii, a następnie ekspansja militarna i terytorialna.

Na swoim terenie gracze mogą budować trzy rodzaje obiektów – produkcyjne (zwiększające przyrost zasobów: ropy, złota, pieniędzy i amunicji), akcji (pozwalające m.in. rozwijać technologie, zarządzać kontem bankowym i wydawać rozkazy) oraz wojskowe (służące do tworzenia jednostek lądowych, powietrznych i morskich, a także obronnych). Limit miejsca sprawia, że liczbę i rodzaj stawianych budynków należy dobrze przemyśleć.

Budowa armii pozwala na rozpoczęcie zmagań wojennych, w tym atakowanie państw innych graczy. Ważnym elementem działań zbrojnych jest w tym przypadku prowadzenie skutecznych akcji wywiadowczych oraz odpowiednie zabezpieczenie swoich włości.

Dużą pomocą w grze może okazać się przynależność do odpowiedniego sojuszu. Sprzymierzeni gracze mogą się wspierać, wspólnie prowadząc akcje ofensywne i defensywne. Sojusze toczą ze sobą wojny, zawierają koalicje i pakty o nieagresji. Co za tym idzie, wybór właściwego przymierza określa też „przyjaciół” i „wrogów” na mapie.

Desert Operations bazuje głównie na warstwie tekstowej (komunikaty, statystyki), dlatego oprawa audio-wizualna gry, choć dosyć atrakcyjna, stanowi jedynie „dekorację”.

Gra dystrybuowana jest na zasadzie free-to-play, a jej model biznesowy opiera się na systemie mikrotransakcji. Za niektóre opcje (np. przyspieszenie czasu wynalezienia technologii) trzeba zapłacić „diamentami” - specjalną walutą oferowaną za realne pieniądze.

Źródło: gry-online.pl

zagraj 

SCREENY:

 

desertoperations1

desertoperations2

desertoperations3

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments