Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Dreamlineup Recenzja

dreamlineuplogo

 

 

Dreamlineup - to sieciowa gra sportowa, stworzona przez studio Dream Lineup LTD w 2012 roku, polegająca na typowaniu najlepszych zawodników polskiej extraklasy.

Celem gry jest wytypowanie jedenastu najlepszych piłkarzy obecnej rundy extraklasy. Po zakończeniu danej rundy wybrani piłkarze oceniani są według osiągnięć w realnym życiu, punkty przyznawane są między innymi za: gole, asysty, czas spędzony na boisku itp.

Na początek konto zostaje doładowane o 100 Dream Points, punkty te stanowią walutę w grze, za którą możemy dołączać do aktualnych lig. Warto w tym miejscu wspomnieć, że gra jest całkowicie bezpłatna, co oznacza, że wygrywa najlepszy, a nie ten z najgrubszym portfelem. Po wybraniu ligi, do której chcemy dołączyć, przechodzimy do typowania zawodników z wszystkich dostępnych drużyn. Po zakończeniu ligi na e-mail dostajemy informację o zdobytych przez zawodników punktach i naszym miejscu w rankingu.

Najwyższe miejsca w rankingu mają możliwość dołączenia do turnieju głównego w którym do wygrania są nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Aby otrzymać nagrodę należy być pełnoletnim oraz podać prawidłowe dane osobowe i adres przy rejestracji

Dreamlineup to gra dla fanów piłki nożnej, którzy chcą sprawdzić się w typowaniu najlepszych zawodników, oraz wygrać ciekawe nagrody.

Źródło: how2play.pl

 

SCREENY:

 

dreamlineup1

 

 

 

You have no rights to post comments