Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Forge of Empires Recenzja

 

Forge of Empires - to produkcja niemieckiego studia InnoGames specjalizującego się w tworzeniu gier przeglądarkowych. Firma posiada w swoim dorobku między innymi takie pozycje jak: Tribal Wars (Plemiona), The West oraz Grepolis.

Głównym celem zabawy jest rozwinięcie powierzonego nam miasta w potężną i sprawnie funkcjonującą metropolię. Musimy zatem wznosić budynki, opracowywać nowe technologie, zbierać surowce oraz zarabiać pieniądze. Jednocześnie należy dbać o zadowolenie mieszkańców, a także stworzyć silną armię zdolną do odparcia ewentualnego ataku i przeprowadzenia ekspansji na okoliczne tereny.

Tytuł rozciąga się czasowo na kilka epok historycznych. Zabawę zaczynamy od najwcześniejszych lat, czyli epoki kamienia łupanego, następnie przechodzimy do kolejnych w tym między innymi brązu i żelaza. Każdy z okresów historycznych wprowadza cały szereg nowych rozwiązań technologicznych w różnych dziedzinach. Funkcjonowanie naszego miasta ulepszamy między innymi przez rozwój obróbki drewna i kamienia czy też wynalezienie garncarstwa lub zaawansowanej strategii wojskowej.

Podczas gry możemy przenosić się z widoku miasta na mapę całej krainy. To właśnie tutaj podejmujemy decyzje związane z ekspansją okolicznych prowincji. Sama walka rozgrywa się w systemie turowym na planszy pokrytej heksami. Podobnie jak chociażby w słynnej serii Heroes of Might & Magic przesuwamy nasze wojska i atakujemy przeciwnika, a potem czekamy na jego ruch. Wraz z rozwojem technologicznym otrzymujemy dostęp do nowych jednostek.

Pod względem oprawy wizualnej autorzy starali się jak najwierniej odwzorować style architektoniczne poszczególnych epok historycznych bez wprowadzenia elementów pokroju kreskówkowej grafiki czy charakterystycznych dla niektórych gier fantasy cukierkowatych kolorów. Budynki, otoczenie oraz postacie charakteryzują się dużą starannością oraz szczegółowością wykonania. Podczas prac nad grą autorzy i graficy korzystali z takich programów, jak: 3D Studio Max, Maya i Cinema 4D.

Forge of Empires umożliwia zabawę zarówno w pojedynkę, jak i zmierzenie się w bezpośredniej walce z innymi graczami.

Źródło: gry-online.pl

 zagraj

SCREENY:

 

1

2

3

TRAILER:

 

You have no rights to post comments