Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Ghost Recon Online Recenzja

logo

Tom Clancy's Ghost Recon Online to kolejna odsłona serii strzelanin sygnowanych nazwiskiem jednego z najbardziej poczytnych pisarzy political ficition, Toma Clancy’ego. Tytuł skupia się wyłącznie na rozgrywce sieciowej, pozwalając mierzyć się w taktycznych walkach nawet 16 graczom. Gra oparta jest na modelu free-to-play.

Ghost Recon Online – zgodnie z tradycją cyklu – znów przenosi nas w realistycznie odwzorowane lokacje z całego globu, będące teatrem zmagań najważniejszych współczesnych mocarstw. Wyposażeni w futurystyczny sprzęt wojskowy najwyższej klasy wraz z kilkuosobowym oddziałem, zmuszeni jesteśmy wykazać się taktycznym myśleniem, umiejętnością działania w zespole oraz celnym okiem. Mamy okazję wcielić się w jedną z trzech klas: szturmowca, specjalistę i zwiadowcę. Każdego z nich możemy wyposażyć w specjalistyczny gadżet charakterystyczny dla danej postaci. Przykładowo zwiadowca może posługiwać się kamuflarzem termooptycznym, szturmowiec tarczą, a specjalista rozłoży nad okolicą mały parasol ochronny, zmieniający tor wystrzeliwanych w naszą stronę pocisków.

Podczas zabawy awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia, wzmacniamy nasze statystyki i zdobywamy nowe umiejętności oraz wzbogacamy posiadany ekwipunek o nowe rodzaje uzbrojenia. Każda z dostępnych klas postaci dysponuje umiejętnościami indywidualnymi (jak wspomniana tarcza) oraz zdolnościami wpływającymi pozytywnie na cały oddział. Ma to zachęcić graczy do jak najściślejszej współpracy z członkami swojego zespołu i kooperacyjnego stylu gry.

Tom Clancy's Ghost Recon Online to produkcja darmowa, ale wyposażona również w system mikropłatności. Osoby, które zadecydują się zapłacić twórcom otrzymują szybszy i łatwiejszy dostęp do szerszego wachlarzu uzbrojenia. Jednym z głównych celów studia Ubisoft Singapore przy projektowaniu tytułu było zadbanie o to, by uczestnicy zabawy korzystający z płatnych bonusów nie mieli znaczącej przewagi nad resztą graczy, dlatego wszystkie przedmioty w sklepie są do kupienia tak za walutę zdobywaną za postępy w grze, jak za realne pieniądze.

Tytuł ten oferuje także opcje społecznościowe, takie jak np. ranking najlepszych graczy czy system drużyn. Dla miłośników rozbudowanych statystyk przygotowano cały moduł prezentujący naszą wojskową karierę w postaci dziesiątków liczb i zestawień. Ponadto, system osiągnięć ułatwia śledzenie postępów w zabawie bez wnikania we wspomniane słupki liczb.

Akcję oglądamy z perspektywy trzeciej osoby, a oprawa graficzna utrzymana jest w oszczędnym kolorystycznie tonie znanym z poprzednich części serii. Na tle innych „darmowych” gier Ghost Recon Online oferuje jednak wysoką jakość wizulaną.

źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

1

2

3

4

 

TRAILER:

You have no rights to post comments