Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Grand Prix Racing Online Recenzja

 

grandprixracingonlinelogo

Grand Prix Racing Online - to darmowa gra MMO skierowana do wszystkich fanów sportów motoryzacyjnych, a w szczególności Formuły 1. Rozgrywka polega na objęciu kontroli nad drużyną F1. Gracz rozpoczyna zabawę w jednej z niższych lig, gdzie dane mu będzie ścigać się z innymi niezbyt wysublimowanym bolidem. Wraz z kolejnymi wygranymi wyścigami możliwe jest wywalczenie awansu do coraz lepszych zawodów.

Tak samo jak w zwykłym F1 albo każdym innym sporcie tutaj też sukcesy nie rodzą się samoistnie. Zadaniem gracza jest jak najlepsze dbanie o takie aspekty jak: zatrudnianie kierowców / obsługi technicznej, zgłaszanie drużyny do kwalifikacji i zawodów, zarządzanie członkami drużyny, negocjowanie sponsoringu i wiele innych.

W każdym seozonie odbywa się 17 wyścigów, a wyścigi rozgrywane są dwa razy tygodniowo. Takie zasady sprawiają, że w grze możesz się pojawiać wyłącznie na około godzine tygodniowo, tak by ogarnąć bieżące sprawy teamu. Oczywistym jest, że im więcej czasu poświęci się na samą grę i "dogrywanie" szczegółów tym większa szansa na zgarnięcie profitów w jak najszybszym czasie.

Każdy kto choć trochę interesuje się F1 powinien sprawdzić tę grę. Jest w niej sporo niuansów, które pozwalają choć przez chwilę poczuć się niczym team manger Ferrari lub innego zacnego teamu.

Źródło: mmorpg.org.pl

 

SCREENY:

 

grandprixracingonline1

grandprixracingonline2

grandprixracingonline3

 

You have no rights to post comments