Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Imperia Online Recenzja

imperiaonlinelogo

Imperia Online to przeglądarkowa strategia jakich w Internecie możemy znaleźć całe multum, w której cel rozgrywki sprowadza się do militarnej dominacji. Akcja osadzona jest w średniowieczu, nie znajdziemy tu więc broni palnej czy nowoczesnej technologii. Każdy z graczy na początku przygody określa którą ze stron konfliktu będzie reprezentował. Czy zdecydujemy się na imperium, czy też na nomadów zależy tylko od nas, lecz wybór ten z góry narzuci nam nieco inny styl gry. Obie nacje mają bowiem nieco inne budynki, jednostki, technologie.

Po krótkim samouczku gracz wykonuje standardowe dla tego typu gier zadania, mające na celu rozbudowę miasta i ustabilizowanie gospodarki. Budynki dzielą się na dwa rodzaje, gospodarcze oraz militarne i jest ich naprawdę masa. Należy odpowiedzialnie stawiać kolejne konstrukcje gdyż pomiędzy nimi występują pewne zależności. Zbyt pochopne decyzje doprowadzą do znacznego spowolnienia tempa rozwoju naszego miasta. Po jako takiej rozbudowie miasta sprawą oczywistą jest wojaczka. Rekrutujemy więc wojsko, starannie komponując armię z kilkunastu dostępnych jednostek, każda o innych parametrach i zastosowaniu. Graczy nastawionych na dynamiczną walkę zawiodę, bitwy odbywają się automatycznie, my jedynie otrzymujemy raport z ich wyników. Jakby tego było mało animacja bitwy jest strasznie prymitywna, widać że gra ma swoje lata.

Skoro już o animacji mowa, grafika w grze nie zachwyca. Co prawda proste modele 2d dobrze odwzorcowują średniowieczne realia, jednak uproszczona do granic możliwości grafika sprawia że nie ma na czym zawiesić oka, a co za tym idzie gra szybko nuży. Twórcy gry przetłumaczyli ją na kilkanaście języków, w tym polski. Tłumaczenia nie są jednak kompletne, co bywa uciążliwe zwłaszcza dla osób nie znających angielskiego. Mimo to wielu polaków właśnie tutaj postanowiło ulokować swój wolny czas. Całość ratuje jakoś muzyka, wpadająca w ucho i budująca średniowieczny klimat.

Imperia Online to prawdziwy klasyk przeglądarkowych strategii. Gra ma swoje lata, te najlepsze nawet za sobą i na tle nowoczesnych produkcji wypada po prostu słabo. Mam wrażenie że większość graczy zostało ze względu na sentyment do starych produkcji, niż żywe zainteresowanie jej walorami.

Plusy:

Nieskomplikowana

Wiele wersji językowych

Muzyka

Minusy:

Słaba grafika

Niezbyt rozbudowana

Szybko się nudzi

Źródło: how2play.pl

 

 

SCREENY:

 

imperiaonline1

imperiaonline2

imperiaonline3

TRAILER:

 

You have no rights to post comments