Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Infinite Crisis Recenzja

Infinite Crisis - to produkcja studia Turbine Entertainment (The Lord of the Rings Online, Asheron's Call). Gra wykorzystuje licencje DC Comics, dzięki czemu grywalnymi postaciami są znani i lubiani superbohaterowie.

Historia rozgrywa się w uniwersum DC Multiverse, które składa się z wielu planet, zamieszkiwanych przez różne wcielenia kultowych postaci. Przykładowo, na planecie Prime (Ziemia-0) mieszkają standardowi bohaterowie znani wszystkim z kart komiksów firmy DC Comics. Na Nightmare (Ziemia-43), opanowanej przez ciemność, również żyją kultowi herosi, jednak część z nich przeistoczyła się w mordercze istoty. Z kolei Mecha (Ziemia-44) zamieszkiwana jest przez mechanicznych superbohaterów, stworzonych przez Justice Consortium. Istnieje jeszcze kilka takich planet, w tym: Gaslight, Atomic i Arcane.

Rozgrywka w Infinite Crisis, podobnie jak w innych przedstawicielach gatunku MOBA (np. League of Legends), opiera się na starciach dwóch drużyn, złożonych z kilku graczy. Zabawa dodatkowo urozmaicana jest przez losowe zdarzenia, zazwyczaj mające postać kataklizmów. Zmieniają one nie tylko wygląd mapy, ale także wpływają na taktykę, zmuszając oba składy do obrania nowej strategii. Każda walka wpływa na miejsce zajmowane w światowych rankingach.

Produkcja pozwala wcielić się między innymi w: Batmana, Flasha, Catwoman, Jokera, Poison Ivy, Wonder Woma, Doomsday i wielu innych. Dysponują oni różnymi mocami, jednak charakteryzuje ich jedno - ogromna siła. Normalnym widokiem jest więc rzucanie samochodami czy przyciąganie przelatujących koło planety meteorytów.

Oprawę graficzną oparto na kreskówkowym stylu, a akcję obserwujemy z kamery umieszczonej nad polem walki, którą można jednak ustawiać sobie ręcznie.

Źródło: gry-online.pl

zagraj

SCREENY:

infinitecrisis1 

infinitecrisis3

infinitecrisis4

TRAILER:

TRAILER:

 

You have no rights to post comments