Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Khan Wars Recenzja

Khan Wars - to jedna z najpopularniejszych gier w ofercie firmy XS Software. Twórcy starali się powiązać typowe dla przeglądarkowych strategii MMO rozwiązania z historycznymi faktami dotyczącymi średniowiecznych nacji.

Gracze rozpoczynają od wyboru plemienia, którego rozwojem pokierują. Do dyspozycji jest 11 nacji: Arabowie, Brytowie, Frankowie, Germanie, Bizantyjczycy, Polanie, Litwini, Rosjanie, Japończycy, Mongołowie i Bułgarzy. Różnice między nimi nie są wielkie i sprowadzają się do tytułu władcy, bonusu produkcyjnego (przykładowo Brytyjczycy otrzymują 10% złota więcej) oraz rodzaju jednostki specjalnej.

Zadanie gracza polega na rozbudowie własnego zamku w oparciu o wydobywane surowce - złoto, żelazo, drewno i żywność, rozwijaniu technologii, tworzeniu armii i ekspansji terytorialnej. Gra nastawiona jest na walkę, dlatego każda nacja ma dostęp do kilkunastu rodzajów jednostek o zróżnicowanych parametrach bojowych. Efektywne wykorzystanie ich atutów stanowi klucz do sukcesu w starciach z innymi uczestnikami zabawy. Dodatkowo gracze mogą rekrutować specjalne rodzaje jednostek jak szlachcic, dyplomata czy medyk, pozwalające np. złożyć nową osadę, przejąć wrogi zamek albo wyleczyć rannych w bitwie.

Khan Wars oferuje graczom możliwość zrzeszania się w klanach, ale także zawierania wirtualnych mariaży, dzięki którym skraca się czas wypraw pomiędzy zamkami.

Rozgrywka w Khan Wars bazuje głównie na warstwie tekstowej. Twórcy gry postarali się jednak o klimatyczną oprawę wizualną, która zwłaszcza w wersji 4.0 prezentuje się naprawdę ciekawie. Dodatkowo gracze mogą zapisać na dysku komputera pakiety z grafikami, skracając tym samym czas potrzebny do wczytania stron.

Niektóre opcje w Khan Wars wymagają uiszczenia opłaty w "Monetach" - specjalnej walucie oferowanej za realne pieniądze. Dotyczy to m.in. zakupu kont typu VIP, urlopu, zatrudnienia sług czy natychmiastowego ukończenia budowy.

Źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

 

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments