Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Legend Online 2 Recenzja

legendonlinelogo

 

Legend Online 2 jest to kolejny z tysięcy MMORPGów przeznaczonych na przeglądarki internetowe, który jednak posiada kilka unikalnych rozwiązań i z pewnością zainteresuje zwłaszcza fanów tego typu produkcji. Rozpoczynając zabawę musimy stworzyć naszego bohatera wybierając jego płeć oraz jedną z trzech dostępnych klas: wojownika, strzelca lub czarodzieja, którzy będą dowodzić oddziałami oraz rozwojem miasta. Tak – oddziałami i miastem, w tej grze spotykamy rozwiązanie dość rzadkie w takich grach, a mianowicie mamy możliwość rekrutowania jednostek, choć nie jest ich szczególnie wiele i rozwijać naszą osadę pozwalającą nam kupować przedmioty dla bohatera oraz rekrutować żołnierzy.

Zabawa kręci się głównie wokół przechodzenia przygotowanych przez twórców kampanii, dzięki którym zdobywamy surowce, doświadczenie i, przy odrobinie szczęścia, rozmaite przedmioty. Możemy również stawić czoło innym graczom, aby zdobyć najwyższe miejsce w rankingu lub współpracować z przyjaciółmi w ramach gildii.

Miła dla oka jest także grafika i system prowadzenia walki, w której zamiast oglądać żmudne tabelki, mamy możliwość samodzielnie decydować o ruchach dzięki turowemu modelowi zabawy.

Źródło: mmorpg.net.pl

 

SCREENY:

 

legendonline1

legendonline2

legendonline3

 

TRAILER:

 

 

 

You have no rights to post comments