Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

My Free ZOO Recenzja

MyFreeZoologo

My Free Zoo - to widniejący w ofercie firmy Ipjers to przeglądarkowy symulator zoo. Zabawa rozpoczyna się w momencie gdy dyrektor słabo prosperującego zoo prosi nas o pomoc, jednoznacznie dając nam do zrozumienia że znamy się na rzeczy. Słowo dyrektora słowo święte, więc pora zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Stopniowo wgłębiamy się w tajniki prowadzenia zoo wykonując kolejne zadania. Cała zabawa polega na stałym rozwijaniu swojego zoo, stawianiu nowych wybiegów, dokupywaniu zwierząt, dekorowaniu alejek i innych czynności które przekonają odwiedzających do powrotu w przyszłości i ściągnięciu przyjaciół.

Nie ma jednak łatwo, jako menadżer zoo w obowiązkach mamy znacznie więcej niż tylko papierkową robotę. Ktoś musi nakarmić zwierzęta, posprzątać wybieg i zadbać o nastrój zwierzaków. Mamy również możliwość rozmnażania naszej menażerii, by zaoszczędzić na ich kupnie. My Free Zoo oferuje graczom szereg osiągnięć do zdobycia, by później dumnie prezentować je w swoim profilu. Fajnym pomysłem są karty które możemy zbierać za różne zadania i wymieniać na nagrody lub wymieniać ze znajomymi. Od strony wizualnej gra prezentuje się dobrze. Proste modele i delikatnie pastelowa kolorystyka stwarza przyjemny dla oka obraz i zwiększa przyjemność z gry. My Free Zoo jest dosyć czasochłonną grą, wraz z rozwojem naszego ogrodu mamy coraz więcej punktów do klikania. Trzeba posprzątać, zebrać utarg, zadbać o roślinność. Nie ma więc chwili wytchnienia, co ma swoje minusy jeśli nie mamy kupy wolnego czasu by regularnie logować i dbać o swoje zoo.

Obecnie na rynku niewiele jest tego typu produkcji, ciężko więc uplasować ją w rankingu pomiędzy innymi, tym bardziej że nie posiada czegoś szczególnego czym biłaby na głowę konkurencję. Myślę jednak że My Free Zoo spokojnie zalicza się do czołówki i oferuje zabawę dla każdego kto znajdzie chwilę by poprowadzić własne zoo.

Plusy:

Przyjemna dla oka grafika

Intuicyjny interfejs

Osiągnięcia

Mnóstwo zwierzaków, dekoracji i innych obiektów

Minusy:

Dużo opcji dostępnych jedynie za płatności

Nie wyróżnia się spośród podobnych tytułów

Ceny niektórych atrakcji zniechęcają

Źródło: how2play.pl

 

 

SCREENY:

 

myfreezoo1 

myfreezoo2

myfreezoo3

TRAILER:

 

You have no rights to post comments