Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Nostale Recenzja

logo

Stwórz twojego własnego, indywidualnego bohatera i zmierz się wraz z nim z potężnymi potworami. Fantastyczny świat pełen przygód i licznych wyzwań czeka tu na ciebie i na twojego bohatera...

W świecie gry online kategorii RPG rozpoczynasz ciekawą i fascynującą podróż. Na początku gry NosTale wyruszasz jako młody poszukiwacz przygód na emocjonującą ekspedycję.

W trakcie gry specjalizujesz twojego bohatera w jednym szczególnym stylu walki. Tak więc zostań sławnym i potężnym mistrzem miecza, zręcznym łucznikiem lub mistycznym magikiem. Oczywiście nie walczysz w pojedynkę z licznymi wrogami i potworami. Wraz z twoimi przyjaciółmi wybierzecie się na wielką przygodę i podejmiecie fascynujące wyzwania.

W grze NosTale podróżujesz nie tylko z twoimi przyjaciółmi: Znajdź i złap przepiękną, fascynującą postać, która będzie tobie towarzyszyć podczas podróży.

NosTale jest grą dla dzielnych bohaterów lubiących kolorowe, fantastyczne i fascynujące światy wirtualne. Tutaj staniesz się częścią legendy i udowodnisz podczas licznych przygód wszystkie twoje umiejętności. Walcząc razem z twoimi przyjaciółmi pokonasz nawet najpotężniejszych wrogów w tej nadzwyczajnej krainie. Tylko ty decydujesz w grze NosTale o wyglądzie twojego dzielnego bohatera.

Zostań w świecie NosTale legendarnym śmiałkiem i pokaż innym graczom, co potrafisz. Udowadniając wszystkie twoje umiejętności, zostaniesz na pewno legendarnym i niesamowitym wojownikiem wszech czasów.

 

zagraj za darmo

 

SCREENY:

1

2

2

 

TRAILER:
 

You have no rights to post comments