Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

OGame Recenzja

OGame - firma Gameforge specjalizuje się w produkcji gier przeglądarkowych udostępnianych na zasadzie "free to play" (model biznesowy oparty o system mikropłatności), a OGame jest jednym z jej sztandarowych produktów. W okresie największej popularności, tytuł cieszył się nawet 2 milionami aktywnych użytkowników.

Akcja gry osadzona została w dalekiej przyszłości, gdy ludzkość zdołała skolonizować odległe zakątki Wszechświata. Uniwersum gry składa się z 9 galaktyk, ponad 4400 układów słonecznych i przeszło 67000 planet. W zmaganiach o kosmiczną dominację może brać udział nawet 15tys. graczy (na jednym serwerze).

Każdy z uczestników gry rozpoczyna zabawę obejmując we władanie niewielką planetę, którą należy rozbudować korzystając z energii słonecznej oraz trzech surowców: metalu, kryształu i deuteru. Poszczególne rodzaje budynków pozwalają m.in. zwiększać wydobycie surowców, opracowywać nowe technologie oraz budować flotę statków i eksplorować przestrzeń kosmiczną.

Jak przystało na produkcje MMO (Massive Multiplayer Online) istotą rozgrywki są interakcje z innymi graczami, w tym chociażby starcia zbrojne. Kosmiczne flotylle mogą składać się z kilkunastu rodzajów jednostek - od małych transporterów i myśliwców, po pancerniki i gwiazdy śmiercie. Walki rozstrzygane są natychmiastowo, a zniszczone statki stają się źródłem surowców (złomowanie).

Opcje społecznościowe gry pozwalają m.in. na tworzenie klanów (w tym przypadku nazywanych sojuszami). Przynależność do grupy umożliwia podejmowanie wspólnych działań wojskowych, ale także współpracę ekonomiczną.

Rozgrywka w OGame opiera się na warstwie tekstowo-informacyjnej. Mimo to deweloperzy zadbali o atrakcyjną, wykonaną w technologii flash, oprawę wizualną swego dzieła oraz klimatyczne tło dźwiękowe.

Gra udostępniana jest za darmo. Niektóre opcje i udogodnienia wymagają uiszczenia opłaty w "antymaterii" - specjalnej walucie oferowanej za realne pieniądze (sporadycznie niewielkie ilości antymaterii można zdobyć także w trakcie rozgrywki).

Źródło: gry-online.pl

 

 

SCREENY:

 

 

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments