Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Online Soccer Manager Recenzja

onlinefootballmanagerlogo
 
 
Chociaż tytuł po angielsku, jest wersja polska. Wybierz nazwę klubu, zdecyduj o składzie zespołu, wyprowadź na wyżyny piłkarskiego panteonu gwiazd.
 
Statystyki, tabele, wyniki i kasa. To ostatnie tylko wtedy, jeśli Twoi podopieczni spisza się dobrze. Jeszcze nie domyślasz się, co muszą zrobić? Oczywiście wygrać mecz. nie jeden. Całe multum. Chłopaki odwdzięczą Ci się wieloma bramkami tylko wtedy, jeśli najpierw Ty stworzysz im odpowiednie warunki do treningu i przygotowywania się do rozgrywek.

Twoim miejscem pracy jest biuro, gdzie masz historię drużyny piłkarskiej. Masz wgląd w każdy poprzedni sezon, dzięki temu widzisz, czy zespół się cofa, czy rozwija. Podstawowe dane statystyczne oraz szczegółowe parametry całego zespołu oraz każdego zawodnika z osobna to to, czego dobry manager potrzebuje. W Online Football Manager dysponujesz wszystkimi istotnymi do prowadzenia zespołu sportowego narzędziami.

W zakładce "Drużyna" możesz przejrzeć parametry dotyczące przede wszystkim sił witalnych całego zespołu. Efektywność poszczególnych piłkarzy, ich stan fizyczny, poziom doświadczenia. Dzięki temu możesz sprawdnie przeprowadzić działania mające na celu poprawienie słabych punktów, dokonać ustawienia w grze, zdecydować jaką taktyką mają grać podczas spotkań towarzyskich, a jak w ligowych. Ordynujesz tutaj również typ treningu, możesz zaklepać terminy zgrupowań krajowych i międzynarodowych.

Gra Online Footbal Manager to wiele więcej możliwości. Można dokonywać transferów piłkarzy, dbasz też o swój stadion i jego modernizację, w dziale Finanse kontrolujesz płynność finansową swojej drużyny. Oprócz rozgrywek ligowych możesz pograć w tzw. Fun Cups, czyli pucharach dla zabawy. OFM (bo taki jest oficjalny skrót gry Online Football Manager) to funkcjonujący z powodzeniem równolegle w kilkunastu krajach manager piłkarski przez internet, cieszący się dużą popularnością wśród fanów wirtualnej piłki nożnej.

Źródło: gry-przeglądarkowe.pl

zagraj

 

 

SCREENY:

 

OnlineFootballManager2

OnlineFootballManager3

 

 

You have no rights to post comments