Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Panzar Recenzja

logo

W mrocznym świecie fantasy tej gry online krasnoludy, orki, elfy i ludzie prowadzą zaciętą walke na polach bitwy. Jako dzielny wojownik jednej z tych ras, czeka również i ciebie nie jedno wyzwanie...

Panzar: Forged by Chaos jest grą akcji free-to-play, w której wcielasz się w wojownika jednej z frakcji zamieszkujących świat wykreowany przez Panzar Studio. Na samym początku gry musisz oczywiście zdecydować się po czyjej stronie chcesz walczyć.

Ponadto każda rasa oferuje tobie dwie różne profesje. Rusz w wyprawę wojenną jako kanonier krasnoludów lub wściekły berserker orków! Gra działająca za pomocą CryEngine3 polega głównie na pojedynkach drużyn i oferuje tobie liczne mapy, na których możesz się porządnie wyszaleć. Zaczynając od zaśnieżonej mapy „Snowman’s Bay“ aż do upiornej „Night of the Infernal Farmers“ (mapa, na której stałymi widzami zdarzeń są demoniczne dynie!) lub nawet „Cannibal Stronghold“ – nuda szybko nie nadejdzie! Zależnie od wybranej profesji twojego bohatera szybko znajdziesz swoje miejsce na polu bitwy. Jako ork berserker będziesz siekał wszystko co się da na czele frontu - a jako czarodziejka elfów, władająca ogniem, będziesz napalał wrogim oddziałom wygodnie z dystansu. Panzar oferuje różne tryby gry. W trybie „Domination” na przykład musisz klasycznie podbić wybrane stanowisko i bronić je przed wrogimi atakami – w trybie „Meteor” z drugiej strony musisz zdobyć pewien obiekt i dostarczyć go za wszelką cenę do wrogiej bazy. Każdy tryb gry oferuje przeróżne mapy na których ty i twoja drużyna nie tylko musicie udowodnić waszą indywidualną sprawność ale i też podkreślić fakt, że jesteście zgraną jednostką. Ponieważ w świecie Panzar właśnie tylko taka drużyna odniesie sukces!

 

SCREENY:

1

2

3

4

 

TRAILER:

You have no rights to post comments