Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Rising Cities Recenzja

risingcitieslogo

Rising Cities to gra ekonomiczna wydana przez studio Bigpoint, w której rozbudowujemy swoje miasto. W skrócie można powiedzieć, że to przeglądarkowa wersja popularnego Sim City. Rozgrywkę zaczynamy od jednego domu mieszkalnego, jednak już po chwili gry tytułowe „Wschodzące miasto” zaczyna tętnić życiem. Każdy zakupiony przez nas budynek generuje walutę w grze.

Miasto rozbudowujemy spełniając potrzeby mieszkańców i wypełniając zadanie zlecane nam przez doradcę. Rozgrywkę próbują uprzyjemnić proste animacje mieszkańców i muzyka, która już po kilku minutach gry zaczyna mocno denerwować. Najlepszą stroną Rising Cities jest bez wątpienia klimat.

Jedną z zalet gry (mimo, że jest połączona z facebookiem) jest to, że Rising Cities nie naciska, żebyśmy publikowali nasze osiągnięcia na tablicy i nie informuje o postępach znajomych. W niektórych produkcjach przeglądarkowych na przykład w bardzo społecznościowym Farm Ville autorzy na siłę wpychają do gry powiadomienia typu push. Tutaj tego nie ma, co pozwala skupić się na przemyślanym i rozważnym zarządzaniu naszą metropolią.

Na tym niestety zalety Rising Cities się kończą. Niewątpliwie największą wadą dziecka studia Bigpoint są mikropłatności. Twórcy próbują tutaj ewidentnie zarobić na graczu. Rising Cities to typowa produkcja pay2win. Aby osiągnąć coś w tej grze trzeba wydać trochę mamony. Bonusy jakie dostaje gracz po wpłaceniu chociaż pięciu dolarów są naprawdę ogromne. Oczywiście sukces można osiągnąć bez wpłacania pieniędzy, ale będzie to droga nudna i mozolna.

Reasumując Rising Cities to gra bez wątpienia dobrze wykonana i ciekawa. Znakomicie naśladuje SimCity i bije na głowę konkurencję ekonomicznych gier przeglądarkowych. Mimo to posiada wiele wad, z których największa to przesadzony system mikropłatności.

Plusy:

W całości po polsku

Najlepsza w gatunku

Animowana…

Minusy:

...ale za to jak topornie

Muzyka

Mikropłatności

Powtarzalna

Źródło: how2play.pl

 

 

SCREENY:

 

risingcities1

risingcities2

risingcities3

TRAILER:

 

You have no rights to post comments