Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Royal Quest Recenzja

royalquestlogo

Royal Quest - to pierwsza gra z gatunku MMORPG, zaprojektowana przez rosyjskie studio Katauri Interactive - producenta mającego w dorobku takie popularne cykle, jak Space Rangers oraz King's Bounty.

Akcja Royal Quest została osadzona w świecie fantasy noszącym nazwę Aura, w którym magia, technologia oraz alchemia przeplatają się, tworząc niecodzienną mieszankę. Spokojna niegdyś kraina zostaje przedstawiona graczom, w chwili gdy staje na krawędzi upadku. Doprowadzają do tego nikczemne działania potężnego alchemika. Nie dość, że jest on zdolny zabić każdego, kto stanie mu na drodze do władzy, to jeszcze zapragnął posiąść bardzo rzadki i bezcenny minerał Elenium, dający posiadaczowi niemal nieograniczoną moc.

Gracze wkraczają do tej produkcji, w chwili gdy dobry władca Aury, nie potrafiący poradzić sobie z oportunistą, rozpoczyna poszukiwania śmiałków gotowych podjąć próbę obalenia alchemika raz na zawsze. W zamian bohaterowie mogą liczyć na jego dozgonną wdzięćzność, pieniadze, zamki i włości oraz tytuły.

Rozgrywka, jak w większości gier MMO, polega na przemierzaniu rozległego świata gry, wypełnianiu zadań i misji zlecanych przez niezależnych bohaterów, uczestniczeniu w raidach, a także walce z przeciwnikami (w tej roli spora liczba zróżnicowanych bestii). Podstawą sukcesu jest oczywiście rozwój umiejętności i zdolności kontrolowanego bohatera. Duże urozmaicenie tego niewątpliwego schematu cRPG stanowią forty i zamki. Są one niezwykle istotne z punktu widzenia rozgrywki, gdyż w Royal Quest jednym z najważniejszych zadań gracza jest przejmowanie budowli, a także zgromadzonego w nich złota. Zdobyczne twierdze można każdorazowo wyposażyć w dodatkową infrastrukturę (kopalnię złota lub ogród), która nie tylko wpływa pozytywnie na wzrost prestiżu, ale również jest źródłem cennych surowców, z których korzystają mieszkańcy.

Wykonując swoje zadania gracz bierze udział w starciach z szeregiem zróżnicowanych przeciwników. Zgodnie z regułami gier MMO są one źródłem punktów doświadczenia oraz złota. Niekiedy zlikwidowany wróg pozostawi też po sobie unikalny przedmiot czy specjalną kartę, dzięki której można ulepszyć pewien element swojego ekwipunku lub pozyskać nowe umiejętności.

Potyczki w Royal Quest wymagają od gracza skupienia i ciągłego analizowania sytuacji. Walcząc przeciwko ognistemu przeciwnikowi na nic nie przyda się najpotężniejszy Gorejący Miecz. Z kolei każda lodowa kreatura padnie pod naporem nawet przeciętnego Ognistego Młota. Ponadto w grze nie zabrakło możliwości walki PvP, a także PvPvE, w której gracze mogą rywalizować między sobą, jak i z bestiami kontrolowanymi przez AI.

Źródło: gry-online.pl

zagraj

SCREENY:

royalquest1

royalquest2

royalquest3

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments