Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Seafight Recenzja

seafightlogo

Seafight – Piraci to produkcja na przeglądarki internetowe, łącząca cRPG z elementami ekonomicznymi i zręcznościowymi. Jest ciekawą propozycją dla fanów takich pozycji, jak Sid Meier's Pirates! czy Sea Dogs.

W Seafight gracz obejmuje w posiadanie niewielki, słabo uzbrojony żaglowiec, który rozwija za pieniądze zdobywane w trakcie podróży po wirtualnych morzach i oceanach. W miarę kolejnych sukcesów uzyskuje dostęp do nowych elementów rynsztunku, a także otrzymuje możliwość zbudowania prawdziwej floty, złożonej nierzadko z wielkich i potężnych statków.

Przed wyruszeniem w daleką, morską podróż uczestnik zabawy zapoznaje się z licznymi atrakcjami, jakie oferuje port, a następnie przechodzi do sprawdzenia okrętu – zapoznaje się z załogą, przegląda ekwipunek, a także trafia do zbrojowni, w której zaopatruje się w broń (ciężkie armaty, szable dla członków załogi, pistolety itp.).

W Seafight najistotniejsze są jednak potyczki, które przeprowadza się na dwa sposoby – decydując się na pojedynek artyleryjski, w którym kluczową rolę odgrywa wytrzymałość statku oraz jego potencjał ogniowy, a także doprowadzając do bezpośredniego zetknięcia się okrętów i próby abordażu, którego powodzenie zależy od wyszkolenia i ekwipunku piratów. W pierwszym przypadku bitwa kończy się zazwyczaj ucieczką lub zatopieniem jednego z okrętów, jeśli jednak dojdzie do walki wręcz, dochodzi zazwyczaj do złupienia zaatakowanego statku.

Szansę na zwycięstwo w poszczególnych bitwach morskich zwiększa się poprzez zatrudnianie wyspecjalizowanych członków załogi (np. kapitana, obserwatora, lekarza czy kucharza). Gracz może ponadto swobodnie modyfikować różnorodne części żaglowca – m.in. wzmocnić rufę czy zamontować wyższej jakości żagle.

Źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

 

seafight1

seafight2

seafight3

TRAILER:

 

You have no rights to post comments