Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Star Trek Online Recenzja

startrekonlinelogo

Star Trek Online jest pierwszą próbą przeniesienia znanego uniwersum serialu Star Trek w realia MMO. Za produkcję opisywanej pozycji odpowiada zespół Cryptic Studios, który specjalizuje się w grach sieciowych, a na swoim koncie ma m.in. City of Heroes oraz Champions Online. Wcześniej nad rozwojem projektu pracowała firma Perpetual Entertainment, jednak w związku z jej zamknięciem, w trzy lata po zaanonsowaniu dzieła prawa do stworzenia tytułu przejęła konkurencja, która, pozostawiając sobie zaledwie garść szkiców koncepcyjnych, nie tylko zmieniła główne założenia rozgrywki, ale zaprosiła też do developingu najbardziej oddanych fanów Star Treka.

Opisywane przedsięwzięcie pozwala spotkać się tysiącom graczy w wirtualnej wersji wszechświata XXV wieku. Uczestniczący w zabawie mogą badać nowe galaktyki, brać udział w pojedynczych potyczkach lub zakrojonych na większą skalę działaniach wojennych czy wreszcie wykonywać zadania dla jednej z dostępnych frakcji. Akcja rozpoczyna się w roku 2409, czyli 30 lat po wydarzeniach znanych z filmu Star Trek Nemesis, a nam dane jest stworzyć własnego podopiecznego, wybierając jedną z kilku dostępnych ras (m.in. Wolkanie, Andorianie, Klingoni, Orion, Gorn i ludzie) bądź też konstruując własną mutację. Następnie wcielamy się w rolę dowódcy kosmicznego statku i zależnie od osiąganych postępów komenderujemy coraz to silniejszymi jednostkami oraz większą załogą. Funkcję kapitana możemy łączyć z inną profesją - podobnie jak w serialu, gdzie Picard był archeologiem i dyplomatą, Beverly Crusher – lekarką, a mimo tego oboje w pewnym okresie swojej kariery zostali kapitanami. My możemy wybrać dodatkowo rolę inżyniera-mechanika, oficera taktycznego czy naukowca. Ten wybór oraz poziom rozwoju naszych umiejętności wpływa na relacje z podwładnymi oraz sposób dowodzenia.

Podczas gry zajmujemy się głównie podróżowaniem, wypełnianiem rozmaitych misji, walką oraz handlem. Wojaże w przestrzeni kosmicznej zostały uproszczone, by sprawiały jak najwięcej przyjemności – pomiędzy odleglejszymi sektorami poruszamy się za pomocą szybkich opcji transportu (np. używając tuneli czasoprzestrzennych), dzięki czemu wyprawa na drugą stronę galaktyki nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jeśli chodzi o same misje, większość z nich możemy wykonywać w towarzystwie innych uczestników zabawy. Z ludźmi możemy także toczyć walki na dwojakich zasadach: w standardowym trybie PvP, rozgrywanym pomiędzy frakcjami w odpowiednich lokacjach umieszczonych daleko od centralnych stref oraz w drugim sposobie rywalizacji (PvE), gdzie najważniejsza jest walka o terytorium i zasoby wewnątrz neutralnego obszaru. Wśród dostępnych dla nas miejsc występują m.in.: siedziba Gwiezdnej Floty, starożytne świątynie na Wolkanie, wieże Qo’noS czy mgławica Mutara. Wszystkie lokacje prezentowane są przy pomocy autorskiego silnika graficznego Cryptic Engine, zaś cała oprawa Star Trek Online zawiera szereg nawiązań i odniesień do wydarzeń ze szklanego ekranu, aby zadowolić w ten sposób fanów uniwersum science fiction. Osoby niezainteresowane tym zjawiskiem nie mają jednak się czego obawiać – znajomość mitologii Star Trek nie jest konieczna do opanowania gry.

Źródło: gry-online.pl

zagraj

 

 

SCREENY:

 

startrekonline1

startrekonline2

startrekonline3

TRAILER:

 

You have no rights to post comments