Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

The Settlers Online Recenzja

The Settlers Online - to rozgrywana z poziomu przeglądarki darmowa adaptacja popularnej serii strategicznej, łącząca elementy gry ekonomicznej ze specyfiką MMO. Autorami są ludzie z Blue Byte, czyli twórcy głównych odsłon cyklu The Settlers.

Podstawy rozgrywki nie odbiegają od poprzednich gier z serii i zabawa wciąż polega na systematycznym rozwoju naszego królestwa. Dokonujemy tego wznosząc nowe budynki i jednocześnie pilnując, by nie zabrakło potrzebnych do tego materiałów. Początkowo zapasy nie starczają na długo, dlatego trzeba pomyśleć o zdobywaniu surowców i właściwym ich przetwarzaniu. Konieczne jest też zadbanie o odpowiednią architekturę naszej osady. Tylko przemyślane rozmieszczanie budynków zapewni naszej cywilizacji odpowiednią wydajność ekonomiczną. Nie sama jednak gospodarka zajmuje uwagę każdego władcy. Prędzej czy później przychodzi moment, gdy pewne problemy trzeba rozwiązać siłowo za pomocą armii.

Niczego nie osiągniemy bez wiernych poddanych, dlatego kluczową sprawą jest dbanie o zaspokajanie potrzeb podległych nam osadników. Tym, co odróżnia The Settlers Online od poprzedników, jest aspekt sieciowy. Nasza cywilizacja nie istnieje w próżni. Obok niej świat gry zamieszkują tysiące innych graczy, z którymi możemy handlować, zawierać pakty, a nawet wspólnie prowadzić wojnę przeciwko komputerowym oponentom.

The Settlers Online rozgrywane jest z poziomu przeglądarki i oferuje ładną dwuwymiarową grafikę przywodzącą na myśl trzecią i czwartą część serii. Gra oparta jest na modelu darmowym rozszerzonym o mikropłatności. Kupowanie czegokolwiek za prawdziwe pieniądze nie jest jednak wymagane i praktycznie wszystko da się osiągnąć poprzez spędzanie wystarczającej ilości czasu w grze.

Źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

 

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments