Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Tribal Wars 2 Recenzja

tribalwars2logo

Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna w konwencji MMO, stanowiąca kontynuację Tribal Wars – produkcji studia InnoGames, znanej w Polsce jako Plemiona. Podobnie jak w przypadku poprzedniczki, zabawa w Tribal Wars 2 jest zupełnie darmowa.

Tribal Wars 2 zaprasza graczy do fikcyjnego, średniowiecznego świata, w którym każdy zaczyna jako władca niewielkiej osady, by z czasem rozbudować ją do rozmiarów warownego miasta. Do rozwoju wymagane jest gromadzenie surowców naturalnych, pochodzących z okolicznych terenów lub z grabieży. Równie ważne jest powiększanie swego wojska – często jest ono jedynym, co stoi pomiędzy naszymi dobrami, a chciwymi sąsiadami. Po zwerbowaniu odpowiednio licznej armii, gracze mogą próbować łupić, a nawet przejmować miasta innych uczestników zabawy.

Sednem Tribal Wars 2 są plemiona, czyli ugrupowania graczy, wspólnie dążących do dominacji na danym świecie. Łącząc się w takie grupy, grający mają dużo większe szanse przetrwania i poszerzania swoich terytoriów. Plemiona posiadają własne struktury organizacyjne i mogą zawierać między sobą sojusze lub prowadzić wojny.

Choć podstawowe założenia Tribal Wars 2 nie uległy zmianom względem „jedynki”, gra doczekała się pewnych usprawnień. W Tribal Wars 2 gracze mogą wznosić i rozbudowywać 17 różnych budynków. Większość z nich jest dobrze znana weteranom Plemion, ale są tu i nowe budowle (np. szpital, karczma czy klasztor), które pozwalają opracowywać przydatne technologie. Również armia została urozmaicona o dwie dodatkowe jednostki (łącznie jest ich 13).

Tribal Wars 2 posiada ładną, dwuwymiarową oprawę wizualną. Graficzne odwzorowanie miasta pozwala z łatwością rozeznać, na jakim etapie rozwoju znajdują się poszczególne budynki. W miarę rozbudowy, nasza osada przestaje przypominać biedną wioskę, lecz zmienia się w okazałe, otoczone grubymi murami miasto. Twórcy zadbali też o nowy przejrzysty interfejs użytkownika, w którym wszystkie najważniejsze informacje są zawsze pod ręką.

Źródło: gry-online.pl

zagraj

 

 

SCREENY:

 

tribalwars21

tribalwars22

tribalwars23

tribalwars24

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments