Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Ultima Online Recenzja

ultimaonlinelogo

Ultima Online jest pierwszą internetową grą typu MMOcRPG z prawdziwego zdarzenia, a jej rynkowy sukces stał się inspiracją m.in. dla twórców bestsellerowego cyklu EverQuest. Program umożliwia wykreowanie własnej postaci bohatera i uczestniczenie w wielotysięcznym wirtualnym społeczeństwie poprzez reprezentowanie wybranej profesji (np. wojownik, kupiec i mag). Warto zauważyć, że zabawa wymaga regularnego uiszczania opłaty subskrypcyjnej. Administrowaniem projektem zajmują się specjalnie wyznaczone do tego celu osoby (tzw. mistrzowie gry), rozwiązujące wszelkie pojawiające się problemy.

Warstwa fabularna przedstawia nam fantastyczne uniwersum o nazwie Britannia (atmosfera przypomina nieco średniowieczną Europę Zachodnią) krótko po wydarzeniach z Ultima I: The First Age of Darkness. Straszliwy czarnoksiężnik Mondain został pokonany, a jego Klejnot Nieśmiertelności uległ zniszczeniu. Sytuacja ta doprowadziła do powstania niezliczonych równoległych światów, funkcjonujących w ramach systemu UO jako odrębne serwery sieciowe.

Developerzy zadbali o czytelną oprawę wizualną, przejrzysty interfejs oraz skomplikowane środowisko, cechujące się nadzwyczaj wysokim stopniem interaktywności. Natomiast przebieg akcji ukazano w rzucie izometrycznym. Całości dopełnia znakomicie dopasowana do klimatu ścieżka muzyczna.

Ponadto produkt doczekał się pięciu oficjalnych rozszerzeń, których tytuły brzmią następująco (odnośniki kierują do odpowiednich wpisów encyklopedycznych)

Źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

ultimaonline1

ultimaonline2

ultimaonline3

ultimaonline4

TRAILER:

 

You have no rights to post comments