Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Urban Rivals

Urban Rivals - to strategiczna gra karciana stworzona przez studio Acute. Produkt ten bazuje tylko i wyłącznie na trybie sieciowym. W ten sposób oferuje odbiorcom możliwość obcowania w wirtualnym świecie z żywymi przeciwnikami.

Zabawa polega na kolekcjonowaniu specjalnych kart z wizerunkami fikcyjnych bohaterów oraz walce przy użyciu wyżej wymienionych przedmiotów z innymi ludźmi z całego świata. Warto zauważyć, że po rejestracji na stronie Urban Rivals automatycznie otrzymujemy osiem kart startowych. Możemy dokupić do nich kolejne lub też od razu rozpocząć potyczkę z adwersarzami. Postacie reprezentowane przez karty należą do 15 odmiennych klanów (Junkz, Pussycats, Roots itp.), a ponadto każda z nich opisana jest kilkoma parametrami (siłą, zadawanymi obrażeniami, poziomem zaawansowania itd.), stanowiącymi jej atuty w bezpośrednim starciu.

Walki odbywają się w trybie turowym i podzielone są na cztery rundy. W każdym pojedynku gra wybiera z naszej talii kwartet bohaterów, którzy przeciwstawieni zostaną wizerunkom na kartach przeciwnika. Jeżeli nasi wojownicy należą do tego samego klanu, możemy liczyć na specjalne bonusy w potyczce, zwiększając tym samym swoje szanse na końcowe zwycięstwo.

Za wygranie pojedynku otrzymujemy cenne nagrody - punkty doświadczenia, kredyty i inne dodatki, dzięki którym możemy rozbudowywać własną talię i awansować w rankingu graczy. Warto nadmienić, że autorzy Urban Rivals każdego dnia przygotowują dla swych klientów nowy turniej. Najaktywniejsi gracze mogą również liczyć na gwiazdki - prestiżowe odznaczenia za osiągnięcia (np. 2500 zwycięstw albo skompletowanie decka w 95%) oraz dostęp do trybu ELO, przeznaczonego jedynie dla tych, którzy osiągnęli 20 poziom rozwoju postaci.

Źródło: gry-online.pl

 

SCREENY:

 

 

TRAILER:

<

 

You have no rights to post comments