Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wargame 1942 Recenzja

wargame1942logo


Wargame 1942 - przedstawia nam największy konflikt zbrojny XX wieku i jeden z większych w historii ludzkości w formie strategicznej gry przeglądarkowej pozwalając nam zostać jednym z dowódców państw biorących udział w konflikcie.

Na samym początku gry stajemy przed wyborem stronnctwa, które będziemy wspierać a do wyboru mamy Aliantów albo też państwa Osi. Każda strona ma odmienne bonusy i znacząco sie od siebie różni. Wargame 1942 to wszystkie znane dla gatunku strategii elementy więc oddano nam możliwość produkcji, wydobycia, przetwarzania, badań oraz budowy.

Każdy element jest dobrze rozbudowany a osiągnięcie szczytu technologicznego trwa długo więc szybko nie zaznamy nudy. Do dyspozycji gracza oddano kilkanaście budynków w których możemy szkolić żołnierzy i tworzyć wiele rodzaji pojazdó bojowych począwszy od zaopatrzenia przez niszczyciele czołgów aż po maszyny latające. 

Autorzy nałożyli nacisk na interakcje pomiędzy graczami co przekłada sie na możliwość zawierania sojuszy dających znaczne profity graczom. Cała gra została okraszona dobrej jakości grafiką co w połączeniu z gameplayem tworzy grę godną polecenia fanom wojennych strategii.

Źródło: mmorpg.org.pl

 

SCREENY:

 

wargame19421

wargame19422

wargame19423

 

TRAILER:

 

You have no rights to post comments