Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Age of Dragon nowym MMORPG-em od PWE!

ageofdragon
W najbliższą środę w Korei startuje Open Beta Age of Dragon - nowego MMORPG'a od firmy Perfect World Entertainment. O produkcji tej wiemy tak naprawdę niewiele, z tego co wyczytałem, znajdziemy w niej trzy standardowe klasy postaci (Wojownik, Łowca, Czarodziej), bojowe pety i całkiem fajne wierzchowce. Rozgrywka będzie przypominać tą znaną nam choćby z Battle/War of the Immortals zaś graficznie Age of Dragon jest po prostu taki sobie. O dacie premiery anglojęzycznej wersji nie mamy żadnych informacji, jednakże na pewno tytuł ten kiedyś do nas dotrze. Jako ciekawostkę mogę dodać fakt, że w Korei Południowej Age of Dragon otrzymał kategorię wiekową "18+". Tylko dlaczego? Zbytniej nagości, hektolitrów krwi czy brutalnej walki w nim przecież nie znajdziemy. Poniżej możecie podziwiać kilka screenshotów z Age of Dragon które przygarnąłem wprost ze strony głównej tejże produkcji.

20141130 000135315
20141130 002217398
20141130 005110528
Na zachętę mam także dla was koreański trailer Age of Dragon. Zbyt wiele się z niego nie dowiecie, ale zawsze jakieś tam zdanie o Age of Dragon sobie wyrobicie. Oby tylko w tej produkcji nie znalazły się dwa elementy - auto-tracker i zbyt przegięta zawartość Item Shopu. Wtedy może będzie miała ona szanse zaistnieć na naszym rynku gier MMO.


OGHR3N

 

You have no rights to post comments