Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Before the Fall - nowy partch do Final Fantasy XIV ogłoszony!

 

Miłośnicy Final Fantasy XIV mają na co czekać! Square Enix sprezentowało graczom noworoczną niespodziankę. Zgodnie z najnowszą informacją w najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnych patchy!

Pierwsza część patcha 2.5 będzie dostępna w grze w połowie stycznia. Czeka nas kilka ciekawych zmian i dodatków. Przede wszystkim dodane zostanie 2/3 questów głównej linii fabularnej, prowadzących graczy do finału. Ostatecznie dowiemy się jak zakończy się śledztwo Hildibranda. Jeśli przeszliście już wszystkie dungeony, spodziewajcie się kolejnych trzech: The Keeper of the Lake, Wanderer's Palace (Hard) i Amdapor Keep (Hard). Pojawiają się dodatkowe zadania poboczne: The World of Darkness (kontynuacja historii związanej z Crystal Tower), Urth's Fount, Revenge of Gilgamesh (dodatkowy Trial). Przewidywane są też zmiany w craftowaniu i kolejne przepisy.

Patch 2.51 wprowadzi wyczekiwany The Manderville Gold Saucer. Pojawią się znane z Final Fantasy VII i VIII minigry. Swojej kontynuacji doczeka się również quest broni Zodiaka.

A po tym wszystkim, nadejdzie druga część patcha 2.5, przewidywana na koniec marca. A w nim zwieńczenie głównego wątku fabularnego i bitwa o Ishgard.

Już teraz zobaczcie japońską zapowiedź kasyna rodziny Mandervilów:

TRAILER:

 

You have no rights to post comments