Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Black Desert dopiero w 2016!

 

Po rozczarowaniu jakim był ArcheAge miłośnicy MMO wyczekują z niecierpliwością kolejnego tytułu. Black Desert to gra tworzona przez firmę Pearl Abyss. Fabuła osadzona została w klimatach mrocznego fantasy. Podobnie jak ArcheAge, Black Desert cechować się będzie otwartym światem i dużym naciskiem położonym na „sandbox'owy” tryb rozgrywki. Zupełnie inaczej prezentować się będzie walka. Nie wystarczy już zaznaczyć cel i użyć skilli. Black Desert przypominać będzie zręcznościówkę w której skuteczny atak wymagać będzie od gracza sporej precyzji. O wyniku potyczki decydować będą umiejętności, a nie posiadany sprzęt. Sama rozgrywka ma też w dużej mierze zależeć od warunków atmosferycznych. Mgły umożliwiają położenie pułapek zaś niska temperatura znacznie obniży możliwości bohatera niewyposażonego w... ciepły sweter. Równie ciekawie zapowiadają się walki na wierzchowcach oraz innych zwierzętach. Jednak jak wynika z pogłosek, europejskim graczom na to wszystko przyjedzie czekać aż do 2016 roku! Aby osłodzić oczekiwanie zapraszamy do obejrzenia gameplay z niedawno rozpoczętej koreańskiej open bety:

  

You have no rights to post comments