Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Diablo III - zakończenie sezonu

diabloIII logo

Zbliża się koniec pierwszego sezonu rankingowego w Diablo III. Z tej okazji Blizzard poinformował o działaniach, jakie zostaną podjęte wraz z końcem sezonu i co stanie się z naszymi zdobyczami. Wyjaśnione jest także czego można się spodziewać podczas oczekiwania na drugi sezon.

Jak wiadomo w trakcie trwania sezonu mogliśmy zdobyć od groma złota, sprzętu, a także poziomów mistrzowskich. Po zakończeniu sezonu będziemy mogli zatrzymać prawie wszystko. Poniżej lista nagród, z których skorzystają bohaterowie niesezonowi.

Bohaterowie: Sezonowi zostaną przemienieni w niesezonowych w trybie normalnym, bądź hardcorowym. Nie trzeba przy tym usuwać innych postaci, aby zrobić miejsce.
Złoto: Całość złota zostanie przeniesiona na bohaterów niesezonowych.
Doświadczenie mistrzowskie: Zostanie przeniesiona jedynie całkowita liczba zdobytych punktów doświadczenia mistrzowskiego, lecz nie nabyty poziom mistrzowski. Wynika to z tego, że bohaterowie niesezonowi potrzebują więcej doświadczenia, aby osiągnąć dany poziom mistrzowski.
Krwawe odłamki: Tak samo jak ze złotem, krwawe odłamki zostaną przeniesione na bohaterów niesezonowych. Zostaną one przeniesione z pominięciem liczby maksymalnej krwawych odłamków. Np. będzie można mieć ich 30/20.
Przedmioty:  Wszystkie noszone przez postać przedmioty, razem z tymi w plecaku, zostaną przeniesione wraz z nim na tryb niesezonowy. Składowane w skrytce przedmioty zostaną wysłane postaciom przez system pocztowy gry.
Postępy i schematy rzemieślników: Jeśli rzemieślnicy nabyli wyższy poziom w trakcie sezonu, to ich postępy wraz z nieznanymi schematami zostaną przeniesione na tryb niesezonowy.
Wspólna skrytka: Jeżeli bohaterowie niesezonowi mają mniejsza skrytki, to zostaną one powiększone w wielkość skrytek bohaterów sezonowych.
Osiągnięcia: Zarówno postępy jak i zdobyte osiągnięcia na bieżąco aktualizowane były w postaciach niesezonowych, tak samo jak nabyte punkty osiągnięć.
Nagrody sezonowe: Już wiadomo, że uczestnicy pierwszego sezonu otrzymali dostep do specjalnego zestawu transmogryfikacji. Nie trzeba czekać do końca sezonu żeby je założyć, wystarczy jedynie osiągnąć poziom 70.

UWAGA! Wszelkie postaci, złoto i zdobyty ekwipunek, a także osiągnięcia przenoszone są odpowiednio z postaci sezonowej trybu normalnego lub hardcore, do tego samego trybu niesezonowego.

Podboje: Punkty za podboje nie zostaną przeniesione, gdyż podboje nie są dostępne dla postaci niesezonowych. Punkty za podboje nie zostaną dodane do puli osiągnięć, jednak osiągnięcia te będą dostępne w zakładce „historia”.

Tablice wyników:  Po zakończeniu sezonu tablice wyników zostaną wyczyszczone i do czasu startu kolejnego sezonu nie będzie można korzystać z żadnej rangi. Będzie można jednak je nadal wyświetlić w grze, a po starcie kolejnego sezonu – porównać poprzedni z bieżącym. Nie wpłynie to jednak na niesezonową tablicę w Głębokich Szczelinach. Zostanie ona zresetowana w innym terminie.

Okres między sezonami: Między sezonami nastąpi krótka przerwa. Wstępnie zakończenie na zakończenie sezonu wyznaczono termin – 3 luty.

You have no rights to post comments