Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Europejska Open Beta Survarium już jutro!

Survariumlogo
Już jutro czyli 5 stycznia ruszy ogólnoeuropejska Open Beta Survarium którą do tej pory tylko Polacy mogli się cieszyć. Otwarte testy przyniosą więc tysiące nowych graczy i jak głosi oficjalna informacja:

January 5th 2015 we will be launching some new servers, this time, located in Europe. This of course brings us to the launch of the European Open-Beta.

Tak proszę Państwa serwery ulokowane w Europie! Co to dla nas oznacza chyba nie muszę tłumaczyć. Pingi na pewno pójdą w dół, a to nie jedyna z atrakcji bo do gry trafią też dwa nowe tryby PvP - tradycyjny Team Deathmatch oraz Battery Retrieval. Niestety na ten hucznie zapowiadany sandboxowy tryb PvE przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać bowiem nadal znajduje się on w produkcji.

survarium 13727258998358
Wypadałoby jeszcze popracować nad optymalizacją Survarium. Pobrałem tą produkcje całkiem niedawno i na sprzęcie:

 • AMD Phenom II X4 965 Black Edition @ 3,6 GHz
 • Sapphire Radeon HD 6850 1 GB
 • 8 GB RAM
 • Windows 7 64-bit

Jest praktycznie niegrywalna na ustawieniach super minimalnych, w rozdzielczości 1440×900 (góra 20-30 FPS-ów w najmniej wymagających momentach). Niestety, ale Crysis 2 na max. detalach działa mi lepiej niż to cudo na minimalnych. A szkoda bo pograłbym z przyjemnością. Nawiasem mówiąc gracze narzekają też na ogromną ilość hackerów, na szczęście ja podczas trwania swojej krótkiej wycieczki po Survarium na takowych nie natrafiłem.


OGHR3N

 

You have no rights to post comments