Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Fantastyczna gra o zombie How to Survive za grosze, promocja!

steam

Steam to bez wątpienia największa na świecie społeczność graczy skupiona w jednym miejscu. Dzięki tak ogromnemu zasięgowi posiada jeszcze większe możliwości. Na szczęście coraz częściej wykorzystuje je tak, aby jak najlepiej dogodzić nam = graczom oraz twórcom. Wygląda to na układ idealny, dzięki któremu mamy możliwość szybkiego, bezproblemowego, a nawet coraz tańszego dotarcia do interesujących nas produktów. Organizowane 24 godziny na dobę promocje nie są już tak bardzo wyjątkowe, jednak coraz intensywniejsze, ciekawsze i trudniej powstrzymać się od przejścia obok nich obojętnie.

Tym razem w gąszczu obniżek znalazła się bardzo dobra produkcja, której cena została obniżona aż o 90%! Mowa o survivalowej zręcznościówce z odczuwalnym aromatem horroru "How to Survive" od studia Eko Software. Przedstawia ona losy jednej z trzech charakterystycznych, odmiennych w rozgrywce osób: zwinnej Abby, silnego Jacka oraz Kenjego równoważącego główne cechy postaci. Zadaniem bohatera jest przetrwać w archipelagu 4, na pierwszy rzut okna, bezludnych wysp. Szybko okazuje się jednak, że aby przetrwać w ekosystemie wypełnionym po brzegi zombie konieczne będzie poszukiwanie wody, jedzienia, schronienia. Nieoceniona stanie się umiejętność walki, która wraz z instynktem przetrwania w dużym stopniu ułatwi przeżycie.

1

Każda z postaci posiada piramidę unikalnych zdolności, rozwijanie ich w odpowiedni sposób uczyni grę łatwiejszą, lecz z całą pewnościa nie łatwą. Hordy zombie i kończące się zapasy nie pozwolą na chwilę wytchnienia, lecz na wypadek gdyby samotność za bardzo uderzała nam do głowy twórcy pomyśleli o dodaniu do tytułu trybu multiplayer w trybie kooperacji dzielącego się na możliwość rozgrywki przez internet jak i na jednym komputerze.

How-To-Survive-Screenshot-2

Pozytywnym aspektem jest również dość otwarty świat, złożony crafting, a także możliwość przyłożenia "niecałkiemumarlakowi" własnoręcznie stworzoną maczetą, czy choćby bronią palną. Wszystko to widzimy z perspektywy kamery położonej dość wysoko nad postacią. Cena gry po obniżce to tylko nieco ponad 1 euro, któro potraci zaoferować wiele godzin wciągającej zabawy.

Link do promocji na steam znajdziecie TUTAJ.

You have no rights to post comments