Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Finishery w Cabal 2.

cabal2
Mam dla was filmiki przedstawiające tzn. Finisher Skills każdej z obecnych w Cabal 2 klas postaci (Warrior, Wizard, Priest, Force Archer, Force Shielder, Force Blader). Finishery aktywujemy dopiero gdy nasz przeciwnik ma już naprawdę niewielką ilość życia, po prostu naciskamy klawisz "R" i cieszymy się efektowną animacją przedstawiającą dobicie oponenta przez naszą postać. Niektóre z finisherów są naprawdę fajne, temu też zalecam zapoznać się z każdym poniższym filmikiem. Moim faworytem w dziedzinie wykańczania wrogów stał się Force Blader, a waszym? 

 

 

 

 

 

Niektórzy z was na pewno niecierpliwie czekają na Cabala 2. Premiera naszej wersji powinna mieć miejsce w pierwszym kwartale 2015 roku, chodzą jednak plotki głoszące, że tytuł ten zobaczymy maksymalnie do kilku najbliższych tygodni. Już wkrótce więc przekonamy się czy były prawdziwe. Ciekawi mnie tylko czy tytuł ten spełni oczekiwania fanów pierwszej części. A może okaże się jedynie przeciętną azjatycką produkcją? Kto to wie. Archlord II udowodnił nam przecież, że jednak sequel może być znacznie słabszy od pierwowzoru.


OGHR3N

You have no rights to post comments