Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Hearthstone już na tabletach z Androidem

17 grudnia Blizzard poinformował, że wersja gry Hearthstone będzie dostępna na Androida na całym świecie. Ponadto zalecają by usunąć wersję gry ściągniętą przed premierą, tudzież od osób trzecich i pobrać ze sklepu Google Play, bądź Amazon Appstore, by nie mieć jakichkolwiek problemów z grą. Stopniowo będzie ona udostępniana w poszczególnych krajach. Na pierwszy ogień poszły Australia, Kanada oraz Nowa Zelandia. Zaraz po ogłoszeniu premiery w Polsce, będzie można pograć grę za pośrednictwem wyżej wymienionych aplikacji.

Dodatkowym bonusem grania na tablecie będzie fakt, iż po ukończeniu jednej gry w dowolnym trybie, otrzymać można darmowy pakiet podstawowych kart eksperckich. Wygrana jest nieistotna, ważne aby stoczyć pojedynek na Arenie, w ramach treningu albo gry rankingowej. Dostęp do postępu w grze posiadamy na każdej platformie, ponieważ czy to z komputera(laptopa), czy tableta – logujemy się na to samo konto.

W razie problemów z uruchomieniem proszę się zapoznać z minimalnymi wymaganiami gry dostępnymi na stronie: https://eu.battle.net/support/pl/article/hearthstone-wymagania-systemowe . Ponadto Blizzard zapowiada, że to nie koniec nowości. Być może już wkrótce gra będzie dostępna na telefony z Androidem, jednak o tym więcej na początku przyszłego roku.

 

You have no rights to post comments