Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Hearthstone - nowa grafika do zdobycia!

W styczniu oficjalnie został rozpoczęty dziesiąty sezon w Hearthstone i tylko w tym miesiącu, w trybie rankingowym będzie możliwe zdobycie rewersu kart Maraada. Zastąpi on domyślną grafikę w Waszych taliach. W celu zdobycia rewersu kart gnomów, należy uzyskać rangę 20 w trybie gry rankingowej. Zostanie on przyznany pod koniec miesiąca.

Ponad to Blizzard przypomina, że im dalej zajdzie się w grze w danym sezonie, tym więcej dodatkowych gwiazdek zostanie przyznanych na kolejny sezon. Jedna gwiazdka jest przyznawana za jedną zdobytą rangę.
UWAGA! Jeśli macie wystarczającą liczbę gwiazdek, aby rozpocząć kolejny sezon z poziomem 20, to jednak aby dostać rewers musicie się zalogować na konto przynajmniej raz w styczniu.

Czytając komentarze graczy można przeczytać, że nowy rewers w gruncie rzeczy podoba się użytkownikom. A co Wy o nim sądzicie?

You have no rights to post comments