Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Heroes Of The Storm - premie i nagrody

Jak wiadomo firma Blizzard pracuje nad nową grą Heroes Of The Storm. Skupia ona w sobie wszystkie postaci oraz światy, stworzone przez ostatnie 20 lat działalności firmy i stawia bohaterów przeciwko sobie. Możemy w jednym starciu zobaczyć np. Arthasa i Diablo.

Póki co trwają alpha-testy i z okazji świąt firma postanowiła, że wszyscy gracze testujący będą mogli skorzystać ze świątecznej premii +25% do PD. Będzie ona obowiązywała od 24 grudnia do 1 stycznia. Bonus ten dotyczył będzie wszystkich bohaterów ze świata oraz będzie przemnażany wraz z podobnymi premiami, np. zapewnianymi przez stymulatory.

Oprócz bonusu do doświadczenia, Blizzard oświadczył, że wszyscy uczestnicy alfa-testów, którzy rozegrają choć jedną grę w czasie ich trwania, w momencie rozpoczęcia zamkniętych beta-testów ( 13 stycznia 2015) otrzymają wyjątkowe portrety, przedstawione poniżej.

                                                                            

Ponad to jeżeli ktoś osiągnął co najmniej 40 poziom w dowolnym momencie od otworzenia alfy (marzec tego roku), w późniejszym czasie otrzyma wyjątkowy i niepowtarzalny portret. Warto w takim razie skorzystać ze świątecznej premii!

You have no rights to post comments