Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Journey To The West Online dostał swój pierwszy dodatek!

jttwlogo
Do Journey To The West Online całkiem niedawno wkroczył pierwszy w historii tego tytułu dodatek (a minął zaledwie miesiąc od premiery tej produkcji). Jest to nawet spore choć standardowe rozszerzenie w którym znajdziecie m.in. cztery nowe instancje, nowe przedmioty, przeciwników (w tym i BAM-y), questy, zwiększenie maksymalnego poziomu doświadczenia do 50, trochę nowych pierdółek w Item Shopie, parę nowych eventów oraz sporą dawkę bug fixów.

71809 jr2
Niestety podobno nadal bugi z błędnie wyświetlającym się ekwipunkiem i niedziałającą kamerą występują. Uniemożliwiają one normalną grę więc przed pobraniem tej produkcji lepiej porządnie się zastanówcie czy warto, szczególnie jeżeli jesteście posiadaczami słabego łącza internetowego. Zresztą nawet jeżeli nie zagracie to i tak nie macie czego żałować, Journey To The West Online oprócz całkiem przyjemniej dla oka grafiki nic nowego na nasz rynek gier MMO nie wnosi. A szkoda bo zapowiadał się przyzwoicie. Dla odważnych jednak podaję link do strony głównej Journey To The West Online - http://www.jttwonline.com/


OGHR3N

 

You have no rights to post comments