Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Klasyk SimCity 2000 za darmo! Oferta specjalna Origin.

originlogo

Już od dłuższego czasu platforma Origin oferuje swoim użytkownikom całkiem darmowe prezenty świetnych, najczęściej klasycznych gier. Tym razem padło na produkcję "SimCity 2000 Special Edition", która oferuje graczom dostęp do rozbudowy własnej infrastruktury miejskiej. Schematyczna budowa kolejnych, coraz to lepiej zaopatrzonych technologiczne oraz bardziej wymagających materiałowo budynków może wydawać się nudząca jednak warto się przekonać, że tak nie jest. Przez całą rozgrywkę gracz zarzucany jest odpowiedzialnością za życie miasta, nie tylko jego rozwój. Musi dbać o to, aby było atrakcyjne ekonomicznie, a nawet przetrwało problemy gospodarcze.

Mimo grafiki całkowicie podporządkowującej się stylowi retro warto dać się wciągnać w podróż podczas, której z "wioski zabitej dechami" powstanie wyjątkowa metropolia, oczywiście zawdzięczająca swoją potęgę tyko i wyłącznie nam. Przemawiający jest także argument, zdobywa gry "Klasyk SimCity 2000 Special Ediiot" całkowicie za darmo.

Po więcej informacji warto zajrzeć TUTAJ.

You have no rights to post comments