Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Land Of Chaos - możliwy powrót


Land Of Chaos
jest grą MMORPG, która została wypromowana niestety przez złą firmę i w rezultacie kilka miesięcy temu zamknięto serwery. Niedawno pojawiła się jednak szansa na powrót gry.

Niektórzy twierdzą, że Land Of Chaos jest grą łączącą w sobie League Of Legends i Savage 2. Gracze mają szeroki wybór postaci, sterowanych za pomocą klawiatury (WSAD) i myszki. Każda z nich posiada 5 umiejętności, 4 zwykle i 1 ultimate. Gra polega na poruszaniu się po mieście i wykonywaniu różnego typu zadań (przynieś, podaj, pozamiataj, zabij). Tam też znajdują się sklepy, w których można wymieniać tokeny na różnego typu bronie i zbroje, a także takie w których możemy ulepszać ekwipunek. Kolejnym terytorium gry są battlegroundy, jest ich kilka i każdy wymaga zastosowania w bitwie innej taktyki. Znajdują się tak również budynki, w których ulepszać możemy swoich bohaterów, kupować przedmioty i zapewniać pomoc dla swojej drużyny. Można w nią grać bardzo długo, gdyż Eventy organizowane są często.
Chcielibyście zagrać, bądź powrócić do gry? Wystarczy, że podpiszecie petycję.
https://www.change.org/p/danal-entertainment-share-the-loco-s-server-database-in-public-or-just-for-us-at-least?lang=en-US

GAMEPLAY

 

 

You have no rights to post comments