Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Nowa gra MMORPG - Identity


Zapowiedziano powstanie nowej gry – Identity. Zamieszczony na Youtube gameplay z przedstawieniem gry ukazuje ją jako dość ładną, jednak jak to bywa również z filmami – zwiastun okazuje się często lepszy od całości. Oby tym razem tak nie było.

Będzie to MMORPG cechujące się dużą swobodą i wolnością wyboru. Skupiony jest głównie na interakcji i osadzony w świecie rzeczywistym. Zero fantastyki i innych udziwnień. Postaciami, którymi będziemy mogli kierować będą zwykli policjanci, złodziejaszki, czy po prostu obywatele. Nie będzie tutaj żadnych leveli, czy umiejętności, a gra będzie polegała na wykonywaniu określonych czynności. Producenci zapowiadają, iż nie będzie żadnego abonamentu.

Ciekawe, czy gra będzie wyglądać tak, jak się zapowiada i czy ten sposób gry przypadnie użytkownikom do gustu. Brak leveli i umiejętności nie zachęca, jednak ciekawe jak dokładnie będzie wyglądało to, co autorzy wymyślą w zamian. Póki co potrzebują w Kickstarterze 150  tys. Obecnie uzbierali ponad 13,6 tys

 

You have no rights to post comments