Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Nowa subklasa w Elsword!

elswordlogo
Do Elsword kilka dni temu wkroczyła nowa subklasa dla postaci Ara, jest nią groźnie brzmiąca Asura - mistrzyni walki włócznią oraz techniki upiornego lisa. Możemy wybrać ją dopiero na 35 poziomie doświadczenia jednak dla tych którzy skorzystali z niedawnego Jump Eventa nie powinno stanowić to żadnego problemu. Nasza Asura pomimo początkowo uroczego i przyjacielskiego wyglądu potrafi bezlitośnie i bezproblemowo niszczyć zastępy wrogów. W PvP podobno także świetnie się sprawuje - combo, góra dwa i nie ma co z przeciwnika zbierać. Oczywiście gracze już zaczęli na to narzekać więc zapewne część z jej umiejętności wkrótce zostanie osłabiona.


shadow asura1 by xeito-d7ycuz0
Pokaz możliwości bojowych Asury możecie podziwiać poniżej. Ostrzegam jednak, że bez masy widowiskowych rozbłysków na pół ekranu przy każdym ataku się nie obędzie. W Elsworda zagrać możecie tutaj, w skrócie jest to połączenie zręcznościowej platformówki, bijatyki i MMORPG'a w kolorowym, azjatyckim klimacie. Jest to całkiem przyjemna produkcja, zdecydowanie warta choćby wypróbowania.

OGHR3N

 

You have no rights to post comments