Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Półroczne subskrypcje usunięte z The Elder Scrolls Online.

TESOlogo
Czy usunięcie półrocznych subskrypcji z The Elder Scrolls Online to jedynie zabieg kosmetyczny (mało kto z nich faktycznie korzystał) czy jednak ponure widmo zbliżającej się wersji F2P tego tytułu? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne już wkrótce. Sami twórcy dopiero po kilku dniach skomentowali ten dziwny zabieg słowami:


"Zauważyliśmy, że gracze preferują subskrypcję na 30 i 90 dni. Z tego powodu zespół postanowił usunąć możliwość subskrypcji na 6 miesięcy. Subskrypcje na 30 i 90 dni wciąż są do kupienia."

Patrząc na to z logicznego punktu widzenia możemy stwierdzić, że ktoś coś tu kręci. Przecież utrzymanie 180 dniowej subskrypcji nic firmy Zenimax nie kosztowało. Może ma to na celu zachęcenie niezwiązanych z The Elder Scrolls Online graczy do zakupu tejże produkcji? Wiecie bowiem dobrze, że zazwyczaj przy przejściu z modelu P2P na F2P konta graczy którzy kiedykolwiek opłacali abonament otrzymują spore bonusy. Któż to wie. Analitycy przewidywali przejście TESO na model F2P w zaledwie w 12 miesięcy od premiery (4 kwietnia 2014), pozostały nam więc jeszcze cztery miesiące do tej domniemanej zmiany modelu płatności. Czy waszym zdaniem w ogóle będzie miała ona miejsce?

OGHR3N

 

You have no rights to post comments