Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Project MST - nowe MMORPG, pierwsze zdjęcie

Firma Webzen udostępniła pierwsze i jedyne zdjęcie gry Project MST, nad którą prauje od jakiegoś czasu. Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak około listopada 2015 roku powinniśmy znowu o niej usłyszeć. Może wtedy dowiemy się czegoś więcej.

O grze wiadomo tyle, że jest to MMORPG, którego akcja rozgrywa się na nieznanym kontynencie, władanym przez 3 różne frakcje. Do pracy nad tym projektem oddelegowano sporą liczbę pracowników, co zapowiada że może to być bardzo duże przedsiemwzięcie. Reszty można się jedynie domyślać. Czy może to być specyficzne połączenie świata fantastycznego z naszym? Patrząc po tym zdjęciu jest to możliwe, gdyż przedstawiony na nim most wygląda dość znajomo. Z innej strony widoczne są ogromne zniszczenia, więc możliwe, że jest to świat dotknięty kataklizmem, bądź wojną. Odpowiedzi na te pytania dostaniemy jednak dopiero po wyjściu gry. Wiadomo jednak, że niektóre projekty tej firmy nie wypaliły, bądź są po prostu słabe, więc czy mimo zatrudnienia przy tym tylu ludzi, możemy się spodziewać na prawdę porządnej gry?

You have no rights to post comments