Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Star Conflict wchodzi w tryb międzygwiezdny - świąteczne promocje, informacje o drugim sezonie oraz nagrodach w grze

StarConflictlogo

Star Conflict wchodzi w tryb międzygwiezdny – świąteczne promocje, informacje o drugim sezonie oraz nagrodach w grze

Specjalne wydarzenia w grze, osiągniecia, znaczki i skórki, a także 50% przecena na przedmioty w Sklepie Star Conflict

StarGem Inc i Gaijin Entertainment włączają się do świętowania razem z graczami Star Conflict. Specjalne wydarzenia i osiągnięcia w grze, seria nowych znaczków i skórek, które przyozdobią statki kosmiczne to tylko niektóre z atrakcji czekających na fanów międzygalaktycznych walk. Gracze mogą m.in. skorzystać z 50% zniżki na przedmioty i wyposażenie swoich statków oraz przygotować się na nową zawartość dostępną wraz z Sezonem 2 w styczniu, w tym przede wszystkim na potężny statek Dreanought. Więcej informacji o świątecznej wyprzedaży można znaleźć na:https://online.gaijinent.com/catalog.php?category=StarConflictpacks

Aktualizacja Sezonu 2 rozszerza historię Alien Invasion, udostępnioną we wrześniu. Druga fala inwazji, poza Obcymi, stawia przed graczami Star Conflict zdradziecką frakcję Cyborgów. Nowi wrogowie, dostępni dotychczas w Star Conflict, to: Defilers – potężne statki obcych, które mogą być zniszczone tylko przez grupę do 12 graczy podczas misji-rajdów, oraz Hunters – nowy typ obcych, odpornych na każdą broń. Aby pokonać jednostki Hunters, gracze muszą przemierzać dalekie zakątki kosmosu w poszukiwaniu iridium, które ma pomóc naukowcom w opracowaniu nowej broni i ostatecznym pokonaniu przeciwników.

Dostępne po Świętach statki klasy Dreadnought przybliżą serię interesujących wyzwań w Sector Conquest oraz możliwości e-sportowe nadchodzące w 2015 roku. Więcej informacji o Sezonie 2 w Star Conflict można znaleźć na: http://star-conflict.com/

starconflict1

Sezon 2 to ekscytująca faza w Star Conflict. Gracze będą musieli nie tylko martwić się atakami PvP w otwartej przestrzeni, lecz także będą musieli walczyć z nowymi typami wrogów. I tym razem dotyczy to wszystkich: Outer Space jest otwarta dla wszystkich pilotów, zaczynających nawet od pierwszej rangi. Dostępne po Świętach jednostki Dreadnought nadadzą międzygalaktycznej walce nowego wymiaru. Jesteśmy pewni, że wszystkie zmiany dostarczą graczom Star Conflict jeszcze bogatszych doznań.” – powiedział Stanislav Scorb, Dyrektor StarGem, Inc.

O Star Conflict

Stworzona przez Star Gem Inc, Star Conflict to darmowa gra akcji MMO, której akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej. Gracze wcielają się w postaci elitarnych pilotów, którzy walczą w ogromnym, międzyplanetarnym konflikcie. Do dyspozycji graczy oddano szeroki wachlarz statków kosmicznych – od lekkich i szybkich jednostek przechwytujących po potężne myśliwce i dobrze opancerzone fregaty. Piloci mogą zakładać drużyny, tworząc wpływowe przymierza i sojusze. Połączenie strategicznego myślenia oraz zręczności to podstawa rozgrywki w Star Conflict. Więcej informacji o Star Conflict można znaleźć na http://star-conflict.com/

You have no rights to post comments