Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Thanatos Online – Close Beta Test już od 5.01.2015!

Przed nami pierwsza premiera 2015 roku. W poniedziałek, 5 stycznia, startuje closed beta Thanatos Online. Gra wypuszczona została przez INix Soft, twórców Kal Online. Tak samo jak w przypadku słynnego poprzednika, akcja odbywać się będzie w klimatach mrocznego fantasy. Gracze do wyboru będą mieli 7 klas postaci, każda z dwiema podklasami. Są to defender (punisher i guardian), archer (zone sweeper i meister), enchater (justice i peacemaker), warrior, dark mage, thief i knight (podklasy zostaną podane później).

 

 

Historia opiera się na świecie rządzonym przez dwa bóstwa: boga kreacji i zniszczenia. Ten pierwszy powołał osiem smoków, ten drugi, osiem demonów. Jak klasyka gatunku wymaga, doszło do konfrontacji i zupełnego zniszczenia. Potem mamy opętanie ludzi, siedem plag i jednego smoka, który poświęca się w imię pokoju, co skutkuje uwięzieniem demonów. Reszta smoków przechodzi w hibernacje. Zaczynamy więc przygodę w świecie z demonami, które pragną się uwolnić, smokami, które śpią ale mogą się obudzić oraz imperatorem i papieżem, którzy niby współpracują, ale… do końca nic nie wiadomo. I tym samym stwierdzeniem można podsumować całą grę. INix Soft nie dzieli się z nami zbyt szczegółowymi informacjami. Jednego możecie być pewni, jak tylko coś się pojawi, nie omieszkamy Was o tym powiadomić. A w tym czasie zapraszamy do obejrzenia Teasera.

 

You have no rights to post comments