Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Tibia ma już Istnieje 18 Lat

tibia logo1

Może to niektórych dziwić ale Tibia się już trzyma 18 lat przeżywając wiele innych gier MMO. Obecnie nie cieszy się już taką samą popularnością gdy w 2007 roku 55000 osób online w jednym momencie było normą obecnie jest to w najlpeszym wypadku 20000 osób online w jednej chwili. Warto wspomnieć że CipSoft ostatnio zrobił ukłon w stronę graczy (pewnie już widzieli dno w portfelu) tworząc serwery Retro PvP z dawnym trybem które mają o wiele więcej osób online w jednej chwili niż pozostałe. Na brak nowych graczy wpływa wiele czynników jest to na przykład fakt że zupełnie nowy gracz wbijając na serwer pvp ma trudne życie zaczynając od padania po jedynm hicie a kończąc na sytuacjach w których on zabija jakiegoś gracza z podobnym levelem albo bota i po chwili ginie bo przychodzi na spot jakiś 300MS. Obecnie większość graczy stanowią Brazylijczycy a dalej Polacy.

awdwdawad

Na spadek popularności na przestrzenii lat wpłynęły między innymi:

- Boty (Cipsoft nie chce albo nie może ich zwalczyć różne opinie są na ten temat)

- Możliwość kupowania blessów pozwalających uchronić się przed utratą ekwipunku i części Expa. Sprawia to że frajda z zabijania dla loota zniknęła

- Ułatwianie Rozgrywki

- Nowy system PvP a także Hotkeye

- Inne zmiany które wpłynęły na zatracenie Tibijskiego klimatu jakim była: likwidacja możliwości ropania potworów (było to przydatne w walce z botami szczególnie na non-pvp), wprowadzenie automatycznego rynku (kiedyś jak chciało się coś kupić pisało się na czacie Trade wtedy ludzie umawiali się gdzie się spotykają aby dokonać finalizacji transakcji), automatyczny handel z NPC (było tak żę ręcznie wpisywało się formułkę sell 8 chain armor, zamiast obecnego uproszczonego, jak ktoś wypłacał kasę z banku było widać ile wypłaca/wpłaca, system obsługi graczy przez NPC dawniej ludzie się przepychali aby NPC ich obsłużył gdyż prowadził konwersację wyłącznie z jedną osobą naraz zamiast magicznie obsługiwać 5 graczy itd.

- Niektórzy wskazują na większą różnicę pomiędzy graczami FACC/PACC obecnie gracze z Premium mają o wiele więcej czarów niż dawniej a także możliwość Skillowania na Offlinie.

Do poprawienia sytuacji na pewno przyczyniłoby się słuchanie porad graczy dotyczących zmian, przywrócenie dobrych dawnych rozwiązań a także możliwość zakończenia świata w celu uniknięcia sytuacji pokroju ginięcia na skutek jednego hita bez możliwości jakiejkolwiek ucieczki i zaburzania układów na serverach takie zabiegi z pewnością przyciągnęłyby nowych jak i starych graczy

Co ciekawe OTS-y nadal się trzymają trzy najbardziej popularne obecnie mają po:

www.aurera-global.com     940 Graczy Online

vestia.pl                               930 Graczy Online

shadowcores.twifysoft.net 877 Graczy Online

Czyli średnio 3 razy więcej niż średnio normalny serv w Tibii.

 

 

Tamerlan93PL

You have no rights to post comments