Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Titanfall za darmo przez 48h, przetestuj zanim kupisz.

titanfall

Mimo, że Origin'owi daleko popularnością do platformy Steam to stara się on jak tylko może dbać o wiernych sobie użytkowników. Jednym ze skutków takiego działania jest między innymi całkowicie darmowy okres próbny gry Titanfall, stworzonej przez studio Respawn Entertainment, a opatrzonej patromatem poprzez Electronic Arts Inc.

Titanfall-3-1280x720


Mowa tu o niezwykle originalnym, wciągającym, pierwszoosobowym FPSie osadzonym w uniwersum science fiction, podzielonym konfliktem dwóch zwalczających się frakcji. Jedną z nich przewodzą ogromne korporacje zajmujące się wykorzystywaniem kolejnym planet, natomiast po przeciwnej stronie barykady walczą poszkodowani buntownicy, próbujący powstrzymać łupienie swoich własnych światów.
Mimo, że rozgrywka nastawiona jest wyłącznie na tryp multiplayer, to i tak został on podzielony na dwie wersje potyczek: kampanię oraz pojedynczy mecz, w którego z kolei w skład wchodzą: attrition, capture the flag, hardpoint domination, last titan standing, pilot hunter. Podczas rozgrywki przyjdzie nam się wcielić nie tylko w zwykłych żołnierzy, lecz także piloków kilkumetrowych mechów, robotów bojowych zwanych tytanami. Fabuła jest spójna, logiczna, a do każdej areny ulożona została przeszłość lub powód starcia. Kolejną nowościa zastosowaną w tytule jest ponadprzeciętne przyspieszanie poruszania się po mapie. Dzieje się tak dzięki udostępnieniu plecaków odrzycowych, czy umiejętności przeskakiwania między blokami.

Titan-on-Titan


Problemem dla niektórych może być stosunkowa niewielka liczba graczy podczas jednej gry, której liczba wynosi 12, jednak jest to mała niedogodność (często nawet niezauważana), którą Titanfall z łatwością nadrabią rozwojem postaci czy barwnością świata.


TUTAJ znajduje się więcej informacji jak i inne gry w promocji okresu próbnego (Battlefield 4, Kingdoms of Amalur: Reckoning).

You have no rights to post comments